Drugi numer magazynu WYBRZEŻA

Drugi numer magazynu WYBRZEŻA

Oddajemy w Państwa ręce drugi numer magazynu WYBRZEŻA! Tym razem chcielibyśmy przede wszystkim skupić się na przybliżeniu tego, co będzie działo się podczas IV edycji Festiwalu Wybrzeże Sztuki.

Na naszych scenach będziemy gościć sześć bardzo ciekawych i bardzo różnych spektakli. Zobaczymy zarówno dojrzałych mistrzów, wielkie gwiazdy, jak i najmłodsze aktorskie pokolenie. Program Festiwalu dopełni - jak co roku - premiera naszego teatru. W tym roku będzie to WILLKOMMEN W ZOPPOTACH Adolfa Nowaczyńskiego, przygotowana przez Adama Orzechowskiego.

Dodatkowo możecie Państwo przeczytać wywiad z Martello Frangivertim, reżyserem GRZEGORZA DYNDAŁY Moliera, którego premiera uświetni trzeci już sezon Sceny Letniej Teatru Wybrzeże w Pruszczu Gdańskim.

O tym wszystkim, przyprawionym dodatkowo odrobiną wspomnień i humoru, przeczytacie Państwo w tym numerze WYBRZEŻY. Zapraszamy do lektury!

Jakub Roszkowski, redaktor magazynu, dramaturg Teatru Wybrzeże

Drugi numer Magazynu WYBRZEŻA jest dołączony do dzisiejszego wydania Dziennika Bałtyckiego. Można go także pobrać bezpłatnie z naszej strony internetowej.