
Chcemy, aby teatr był dostępnym dla każdego. Dlatego w najbliższą niedzielę, 12 stycznia zapraszamy na spektakl z audiodeskrypcją. Tym razem będzie to Szklana menażeria na Scenie Kameralnej w Sopocie.
Spektakl poprzedzi spacer sensoryczny, aby osoby niewidome i niedowidzące mogły w pełni doświadczyć teatru.
Wstęp wolny na spacer sensoryczny. Dla osób niewidomych i niedowidzących oraz ich asystentów przewidujemy specjalną pulę biletów na spektakl w cenie 30 zł. Zapraszamy do rezerwacji miejsc w kasie biletowej mailowo pod adresem Kliknij aby zobaczyć adres email lub przez sms na numer 519 155 636
O spektaklu:
Laura odmawia kontaktu ze światem. Mówi się, że coś jest z nią nie tak. Zamiast rzeczywistości wybiera szklane figurki. Reżyser, Stanisław Chludziński, proponuje współczesne odczytanie klasycznego tekstu Tennessee Williamsa z 1945 roku. Próbuje znaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące inności, relacji rodzinnych, które naznaczają nas na całe życie, a także na to, czym te szklane figurki mogą być dziś. Może serialami, w których zanurzamy się okryci szczelnie kocem?
Więcej informacji: https://teatrwybrzeze.pl/spektakle/szklana-menazeria

Tak wyglądał weekend z „Elizabeth Costello” na hali AMBEREXPO.

Dwa spektakle. Dwie historie. Jedna niezapomniana noc. Zostaw za sobą zgiełk fajerwerków i przywitaj Nowy Rok w świecie sztuki i emocji.

Masz od 15 do 19 lat i lubisz scenę i kreatywne zadania? Zapraszamy młodzież na bezpłatne warsztaty z zespołem Teatru Wybrzeże na Scenie Kameralnej w Sopocie! Poznaj tajniki zawodu aktora, pracy z dźwiękiem, emocjami i tekstem. Wybierz jeden warsztat lub weź udział we wszystkich trzech!