Sukces SEKSU DLA OPORNYCH

Sukces SEKSU DLA OPORNYCH

W miniony piątek na Scenie Kameralnej w Sopocie odbyła się długo wyczekiwana prapremiera SEKSU DLA OPORNYCH Michele Riml w reżyserii Krystyny Jandy z mistrzowskimi kreacjami Doroty Kolak i Mirosława Baki. Spektakl zrealizowany w koprodukcji z warszawskim Teatrem Polonia spotkał się ze znakomitym przyjęciem publiczności i krytyki teatralnej!

„Udana współpraca teatru państwowego i prywatnego przełoży się zapewne na sukces kasowy, ponieważ medialny, frekwencyjny (bilety w Sopocie rozeszły się jak chrupiące bułeczki) i artystyczny został już osiągnięty."

Katarzyna Wysocka, Gazeta Świętojańska

„Warto zobaczyć tę mądrą sztukę o życiu, o przemijaniu. Błyskającą dowcipem. Tak wiele prawdy Karol i Barbara mówią o sobie, ale też o nas - widzach."

Grażyna Antoniewicz, Dziennik Bałtycki

„Krystyna Janda bardzo wnikliwie czyta tekst Riml i mam wrażenie, że razem z aktorami doskonale go rozumie. Ta zespołowa praca owocuje bardzo dobrym spektaklem, z esencją aktorstwa opartego na wymianie i współpracy, które ogląda się z wielką przyjemnością."

Łukasz Rudziński, Trójmiasto.pl

„Mistrzowskie aktorstwo Doroty Kolak i Mirosława Baki - to najważniejszy powód, dla którego warto obejrzeć w Teatrze Wybrzeże komedię SEKS DLA OPORNYCH"

Mirosław Baran, Gazeta Wyborcza