Sukces CZAROWNIC Z SALEM!

Sukces CZAROWNIC Z SALEM!

Wczoraj na Dużej Scenie odbyła się premiera CZAROWNIC Z SALEM Arthura Millera w reżyserii Adama Nalepy. Z radością informujemy, że spektakl spotkał się ze znakomitym przyjęciem publiczności i krytyki teatralnej!

„CZAROWNICE Z SALEM Arthura Millera zwykle wystawia się jako teatralny obraz czasów, w których z jakichś powodów pomiędzy ludźmi zapanowuje szaleństwo. Adam Nalepa, który wyreżyserował dramat Millera w Teatrze Wybrzeże w Gdańsku zrobił coś przeciwnego: jego przedstawienie można odnieść do każdego czasu."

Jarosław Zalesiński, Dziennik Bałtycki

„Na Dużej Scenie powstał bardzo mocny w wyrazie i precyzyjnie zbudowany, udany spektakl na temat istoty ludzkiego zła."

Łukasz Rudziński, Trójmiasto.pl

„Zachwyciła mnie scenografia Macieja Chojnackiego, wykorzystująca piękno maszynerii teatru a także muzyka na żywo wykonywana przez Marcina Mirowskiego (fortepian). Bardzo pobudzający i bardzo aktualny spektakl Adama Nalepy."

Remigiusz Grzela, www.remigiusz-grzela.pl

„Genialny, ponadczasowy, aktorstwo z najwyższej półki. O spektaklu CZAROWNICE Z SALEM Adama Nalepy można mówić tylko w superlatywach, ale jest jeszcze coś. Ten spektakl opowiada o czymś ważnym."

Monika Jałowska, mmtrójmiasto

„CZAROWNICE Z SALEM to przedstawienie mocne, odważne, intrygujące, bardzo udane i odzierające człowieka ze wszystkich, złych i dobrych cech."

Urszula Korąkiewicz, gazeta CDN

„CZAROWNICE Z SALEM to barwny, pomysłowy i ze wszech miar godny polecenia spektakl."

Aleksandra Rzewuska, Port Kultury

„Przedstawienie doskonałe i ważne. Gorąco CZAROWNICE Z SALEM w reżyserii Adama Nalepy polecam!"

Katarzyna Korczak, Dziennik Pomorza

FOTORELACJA Z PREMIERY