ŚPIEWAJĄCY AKTORZY

ŚPIEWAJĄCY AKTORZY

Z okazji 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Fundacja Pomysłodalnia wraz z Teatrem Wybrzeże zapraszają na kolejną edycję charytatywnego koncertu ŚPIEWAJĄCY AKTORZY. Tegoroczna odsłona nosi tytuł DZIWNY JEST TEN ŚWIAT i odbędzie się już jutro o godzinie 12.00 na Scenie Kameralnej w Sopocie. Wstęp: datek na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

W części pierwszej koncertu poświęconej twórczości Czesława Niemena usłyszymy Katarzynę Kurdej (Teatr Muzyczny), Patrycję Mizerską z (Akademia Muzyczna w Gdańsku), Jacka Gierczaka (Teatr Miniatura), Ewę Kłosowicz (Teatr Muzyczny) oraz Michała Sienkiewicza (PPSWA), orkiestrę dętą z Redy pod batutą Mateusza Zielke. Zespół muzyczny w składzie: Ignacy Jan Wiśniewski (kierownik na klawiszach), Marcin Stefaniak (saksofon), Tomasz Nowik (gitara basowa), Antoni Wojnar (perkusja).

W części drugiej zaprezentują się artyści: Karolina Arczewska (Teatr na Plaży), Mateusz Deskiewicz (Teatr Muzyczny), Jacek Gierczak, Artur Guza (Teatr Muzyczny), Marta Kadłub (Teatr Miejski), Ewa Kłosowicz, Patrycja Mizerska, Agata Moszumańska (Teatr Miejski), Dawid Pelowski (Teatr na Plaży), Paweł Pochyluk (Teatr na Plaży), Michał Sienkiewicz, Agnieszka Skawińska, Tomasz Więcek (Teatr Muzyczny), Maciej Wizner (Teatr Miejski), Paulina Wojtowicz (Teatr na Plaży) oraz Sopocki Teatr Muzyczny, orkiestra dęta z Redy, Rodzina Papetów w składzie: babcia Irena, dziadek Ryszard, wnuczka Marlenka, Mirek.

Jak co roku nie zabraknie niespodzianek, odbędą się loteria fantowa oraz licytacje, które prowadzić będzie m. in. aktor Teatru Wybrzeże, Zbigniew Olszewski.

Honorowy patronat nad koncertem objęli: Marszałek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struk, Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz, Prezydent Sopotu Jacek Karnowski oraz Prezydent Gdyni Wojciech Szczurek.

Więcej informacji na stronie www.pomyslodalnia.pl