SEKS DLA OPORNYCH - pożegnanie tytułu!

SEKS DLA OPORNYCH - pożegnanie tytułu!

Od jutra do najbliższej soboty na Scenie Kameralnej odbędą się ostatnie prezentacje jednego z największych wybrzeżowych hitów - znakomitego i szeroko komentowanego SEKSU DLA OPORNYCH Michele Riml w reżyserii Krystyny Jandy z gwiazdorskimi kreacjami Doroty Kolak i Mirosława Baki.

Prapremiera spektaklu miała miejsce 20 stycznia 2012 roku na Scenie Kameralnej w Sopocie oraz 12 lutego w warszawskim Teatrze Polonia. Przedstawienie spotkało się ze znakomitym przyjęciem publiczności i krytyki teatralnej, i zostało zaprezentowane w obu teatrach ponad 400 razy!

Bilety na pożegnalne spektakle SEKSU DLA OPORNYCH w cenie: 130 zł normalny, 120 zł ulgowy.

O SPEKTAKLU

Michele Riml
SEKS DLA OPORNYCH
Przekład: Hanna Szczerkowska
Reżyseria: Krystyna Janda
Scenografia: Maciej Maria Putowski
Kostiumy: Małgorzata Domańska
Asystent scenografa: Małgorzata Domańska
Światło: Adam Czaplicki, Adam Kłosiński
Producent wykonawczy: Ewa Ratkowska

Karol i Barbara, uzbrojeni w egzemplarz SEKSU DLA OPORNYCH, meldują się w modnym hotelu z misją niemal rewitalizacji swojego związku. Przeżyte lata odcisnęły na nich swoje piętno, dołożyła się do tego trójka dzieci, stres i codzienna rutyna. Czy jeszcze sprostają wszystkim szalonym i swawolnym pomysłom, jakie podsuwa im autorka wyrafinowanego poradnika, mającego uratować ich więź? Czy Karol jest rzeczywiście gotowy na widok swojej pięćdziesięcioletniej żony, matki ich dzieci, ubranej w seksowne lateksowe wdzianko?

W spektaklu występują: Dorota Kolak (Barbara), Mirosław Baka (Karol).

Prapremiera: 20 stycznia 2012 roku na Scenie Kameralnej w Sopocie oraz 12 lutego 2012 roku w warszawskim Teatrze Polonia

Czas: 1 godzina 45 minut (jedna przerwa)

Opublikowano: