Repertuar na styczeń

Repertuar na styczeń

Drodzy widzowie, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym repertuarem na styczeń. W tym czasie zaprezentujemy premierę spektaklu BUNBURY Oscara Wilde'a w reżyserii Kuby Kowalskiego. W styczniu zagramy również AWANTURĘ W CHIOGGI, NIECZUŁOŚĆ, RESZTKI, SEKS DLA OPORNYCH, INTELIGENTÓW, POWARKIWANIA DROGI MLECZNEJ, SZTUKĘ, WIĘZI, SZELMOSTWA LISA WITALISA, ŚMIERĆ IWANA ILJICZA, NIEPOKÓJ, PEŁNIĘ SZCZĘŚCIA i WESOŁE KUMOSZKI Z WINDSORU.

Zapraszamy Państwa do zakupu biletów w naszej gdańskiej kasie biletowej czynnej od poniedziałku do piątku od 12.00 do 19.00 oraz w sobotę i niedzielę od 14.00 do 19.00. Kasa biletowa w Sopocie zostanie otwarta po trwającym obecnie remoncie. Zapraszamy również do zakupów online na stronie www.bilety.teatrwybrzeze.pl Bilety na WESOŁE KUMOSZKI Z WINDSORU są do kupienia wyłącznie w kasach Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego.

W związku z trwającą pandemią udostępniamy do regularnej sprzedaży 30% miejsc na widowni. Pozostałe 70% udostępniamy do sprzedaży jedynie w kasie biletowej w Gdańsku osobom zaszczepionym przeciwko COVID-19. Widzowie, którzy dokonają zakupu biletów z puli dla zaszczepionych zobowiązują się do okazania dokumentu potwierdzającego szczepienie obsłudze widowni przed wejściem na spektakl. Honorujemy certyfikaty z kodem QR oraz zaświadczenie w wersji papierowej. Certyfikat w czasie kontroli będzie skanowany za pomocą specjalnej aplikacji – Unijny Certyfikat COVID. Aplikacja umożliwia odczytanie danych z QR kodu, który znajduje się na certyfikacie. Aplikacja pokazuje też podstawowe dane o właścicielu kodu QR, w tym imiona, nazwisko oraz dzień i miesiąc urodzin, aby można było sprawdzić, czy kod należy do osoby, która go okazuje. Osoba, która przedstawia kod QR do skanowania, wyraża równocześnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w tym kodzie. W dalszym ciągu wszyscy widzowie na widowni zobowiązani są do zasłaniania ust i nosa za pomocą maseczki, a także wypełniania kwestionariuszy kontaktowych.

REGULAMIN

1. Przed wejściem na teren Teatru każda osoba winna zdezynfekować dłonie przy użyciu dostępnych środków do dezynfekcji.
2. Osoba przebywająca na terenie Teatru, obowiązana jest do zakrywania ust i nosa za pomocą maseczki.
3. Widzowie zobligowani są do zachowaniem dystansu pomiędzy innymi widzami na foyer.
4. Osoby wchodzące na teren Teatru obowiązane są do pozostawienia swoich danych osobowych kontaktowych — wypełnienia kwestionariusza zdrowia, celem ułatwienia kontaktu w przypadku wykrycia osoby zakażonej, która brała udział w spektaklu, osoby zaszczepione po okazaniu potwierdzenia pełnego zaszczepienia nie mają obowiązku wypełniania kwestionariusza.
5. Aktualnie w związku z sytuacją epidemiologiczną udostępniamy do regularnej sprzedaży 30% miejsc na widowni. Pozostałe 70% udostępniamy do sprzedaży w kasie biletowej wyłącznie osobom zaszczepionym przeciwko COVID-19.
6. Widzowie, którzy dokonają zakupu biletów z puli dla zaszczepionych zobowiązują się do okazania dokumentu potwierdzającego szczepienie obsłudze widowni przed wejściem na spektakl.