Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym repertuarem na maj. W tym czasie zaprezentujemy ŚMIERĆ BIAŁEJ POŃCZOCHY, BELLA FIGURA, KTO SIĘ BOI VIRGINII WOOLF?, WESOŁE KUMOSZKI Z WINDSORU, MARY PAGE MARLOWE, MAPĘ I TERYTORIUM, FAHRENHEIT 451, TAJEMNICZĄ IRMĘ VEP, DWÓCH W TWOIM DOMU, FATUM, NASZYCH NAJDROŻSZYCH, WILLKOMMEN W ZOPPOTACH, PEŁNIĘ SZCZĘŚCIA i AKT RÓWNOLEGŁY.
Zakupu biletów można dokonywać za pomocą usługi Bilety online, za pośrednictwem formularza rezerwacji na stronie internetowej bądź w kasach teatru.
Do zobaczenia w Teatrze Wybrzeże!
Zagraliśmy 436 spektakli, 42 tytuły oraz 3 czytania performatywne dla łącznie 77 505 widzów. To był sezon obecności na polskich scenach teatralnych, aż 8 naszych tytułów zagościło na 10 różnych festiwalach!
Z okazji Gdańskiego Miesiąca Zdrowia Psychicznego 27 września o godz. 17:00 na górnym foyer Dużej Sceny odbędzie się spotkanie pod tytułem: Książki, które leczą.
Bardzo się cieszymy, że kolejny raz nasze projekty zostały docenione i otrzymały wsparcie z KPO dla Kultury – oba znalazły się wśród bardzo wysoko ocenionych!