Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym repertuarem na październik. W tym czasie zaprezentujemy TROJANKI, BELLA FIGURA, DAMY I HUZARY albo Play Fredro, ŚMIERĆ BIAŁEJ POŃCZOCHY, ŚWIĘTO WINKELRIDA. REWIĘ NARODOWĄ, KTO SIĘ BOI VIRGINII WOOLF?, KREACJĘ, RESET, DO KOMINA MURZYNA! MURZYNA!, RANDKĘ Z FEMINISTĄ, SEANS, PEŁNIĘ SZCZĘŚCIA i BABĘ CHANEL.
Zakupu biletów można dokonywać za pomocą usługi Bilety online, za pośrednictwem formularza rezerwacji na stronie internetowej bądź w kasach teatru.
Do zobaczenia w Teatrze Wybrzeże!
Teatr Wybrzeże z szacunkiem i uznaniem odnosi się do pracy nauczycieli, którzy każdego dnia kształtują młode umysły. Z myślą o nich przygotowaliśmy eduKarnet – to nasz sposób, by podziękować za ich pasję, zaangażowanie i codzienną inspirację, jaką niosą innym.
Dyrektor naszego teatru i festiwalu WYBRZEŻE SZTUKI, Adam Orzechowski, zdradza, jakim jest widzem i kto go wzruszył na scenie. Dramaturżka i selekcjonerka festiwalu WYBRZEŻE SZTUKI, Anna Wakulik, tłumaczy, co pociąga ją w tworzeniu teatru. W rozmowie z Anną Umięcką opowiadają o nadchodzącej XII edycji festiwalu.
22 października o godz. 19:00 zaprezentujemy nasz spektakl na Dużej Scenie Teatru Polskiego w Poznaniu w ramach drugiej edycji festiwalu BLISCY NIEZNAJOMI QueerFest.