Lato w Teatrze

Lato w Teatrze

Trwa Lato w Teatrze Wybrzeże! Od czerwca do sierpnia na pięciu scenach prezentujemy ponad sto spektakli, w tym dwie premiery!

Za nami premiera spektaklu CZEGO NIE WIDAĆ Michaela Frayna w reżyserii Jana Klaty. W sobotę, 6 sierpnia o godzinie 21.00 na Scenie Letniej zaprezentujemy premierę KIM JEST PAN SCHMITT? Sébastiena Thiéry’ego w reżyserii Jana Hussakowskiego.

A co poza tym? Bogaty repertuar naszych scenicznych hitów dla spragnionych dobrej rozrywki i chwili refleksji, dla ceniących najwyższej jakości teatr popularny i dla koneserów, dla starszych i młodszych, dla ceniących znakomite aktorstwo i rzetelną reżyserię. Podczas wakacyjnych miesięcy zaprezentujemy WSOPOTWZIĘTYCH, SCENY Z EGZEKUCJI, UPIORY, BALKON, SZTUKĘ, spektakl NIEZWYCIĘŻONY, NIECZUŁOŚĆ, INTELIGENTÓW, SZELMOSTWA LISA WITALISA, ŚMIERĆ IWANA ILJICZA, WIĘZI, EMIGRANTKI, ŻABUSIĘ, WESOŁE KUMOSZKI Z WINDSORU, KARMANIOLĘ CZYLI OD SASA DO LASA, TAJEMNICZĄ IRMĘ VEP, PAR PARANOJE, RESZTKI, ZACZAROWANĄ KRÓLEWNĘ, LILLĘ WENEDĘ, spektakl BUNBURY, AWANTURĘ W CHIOGGI oraz PRZYGODY KOZIOŁKA MATOŁKA.

Zapraszamy do zakupu biletów w gdańskiej kasie biletowej czynnej od poniedziałku do piątku od 12.00 do 19.00 oraz w sobotę i niedzielę od 14.00 do 19.00 oraz w sopockiej kasie biletowej czynnej na dwie godziny przed rozpoczęciem spektaklu. Zapraszamy również do zakupów online na stronie www.bilety.teatrwybrzeze.pl. Wstęp na spektakle prezentowane na Scenie Letniej jest bezpłatny.

Do zobaczenia Latem w Teatrze Wybrzeże!