Rekrutacja

Rekrutacja

Szukasz dodatkowego zajęcia? Lubisz teatr? Jesteś ciekawa/ciekaw jego działania od kulis?

Zapraszamy do udziału w rekrutacji pracowników obsługi widowni.

Czego oczekujemy?

Przede wszystkim - komunikatywności, kultury osobistej na wysokim poziomie i sumienności w wykonywaniu powierzonych zadań. Od pracowników wymagamy dyspozycyjności wieczorami i w weekendy oraz punktualności. Pracujemy w zespole i pod presją czasu, w często zmieniających się okolicznościach - niezbędne jest dynamiczne działanie i współpraca.

Jakie będą Twoje zadania?

Obsługa widowni podczas spektakli, imprez zamkniętych i wydarzeń zewnętrznych – odpowiadanie na potrzeby widzów, udzielanie wszelkich informacji o spektaklu/wydarzeniu, instytucji i repertuarze, sprawdzanie biletów, obsługa szatni, dbałość o prawidłowy i bezpieczny przebieg spektaklu/wydarzenia w porozumieniu z inspicjentem i innymi zaangażowanymi pracownikami, dbanie o wizerunek Teatru.

Co oferujemy?

Pracę w oparciu o umowę zlecenie, którą elastycznie można dopasować do innych zajęć (studia, szkoła, inna praca), możliwość oglądania spektakli Teatru Wybrzeże i poznania działania teatru od kulis.

Stawka godzinowa: 19,70 zł brutto

Przyjmujemy osoby, które ukończyły 18 lat.

W przypadku zatrudnienia wymagane będzie aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Mile widziana znajomość języka ukraińskiego, angielskiego i innych.

Prosimy o przesyłanie CV w formacie pdf na adres mailowy koordynatora Obsługi Widowni: anna.augustyniak@teatrwybrzeze.pl do 16.09 włącznie.

Prosimy o dołączenie klauzuli o treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Fot. Paweł Raro.