RANDKA Z FEMINISTĄ – po prapremierach!

RANDKA Z FEMINISTĄ – po prapremierach!

Szanowni Państwo, drodzy widzowie, za nami podwójna prapremiera RANDKI Z FEMINISTĄ Samanthy Ellis w reżyserii Michała Derlatki. Z przyjemnością informujemy, że spektakle spotkały się z bardzo dobrym przyjęciem publiczności i krytyki teatralnej. Zapraszamy Państwa do obejrzenia naszej galerii zdjęć i przeczytania fragmentów recenzji z przedstawień.

„Bez względu na obsadę, to solidna dawka zabawy materią teatru i humoru, który wywoła uśmiech nawet na twarzach największych malkontentów.”

Łukasz Rudziński, Trójmiasto.pl

„Tempo tych przebieranek z jednej postaci w drugą rzeczywiście jest zwariowane, także dlatego, że reżyser Michał Derlatko rozgrywa wszystko na naszych oczach, na scenie. […] RANDKA Z FEMINISTĄ, jeśli ktoś lubi humor gruby, nie zawsze wyszukany, temu dostarczy ona dość okazji do śmiechu. A także do powtórki z rozrywki, bo spektakl grany jest w dwóch różnych obsadach, co tworzy dwa zupełnie inne przedstawienia.”

Jarosław Zalesiński, Dziennik Bałtycki

„Lekka i zabawna opowieść na podstawie sztuki Samanthy Ellis to nowa, wakacyjna propozycja Teatru Wybrzeże. I w okresie letniego rozprężenia sprawdza się świetnie.”

Katarzyna Sudoł, Gazeta Wyborcza

„RANDKA Z FEMINISTĄ pokazała, że teatr aktorem stoi i basta! Widzowie gorąco klaskali po przedstawieniu, a wychodząc komentowali: pogmatwane, jak to w życiu.”

Grażyna Antoniewicz, Dziennik Bałtycki

„Powstał więc spektakl w lekkim tonie, w sam raz na letnią porę, co nie oznacza, że bez refleksji.”

Kamila Łapicka, blog zteatru.pl

„RANDKA Z FEMINISTĄ nie jest tylko dostarczycielką łatwej i prostej rozrywki, stara się też nie zapominać i o tym, że nawet w chwilach niczym nie skrępowanego śmiechu również warto poddać się skłonności do refleksji.”

Wiesław Kowalski, Teatr dla Was