Projekt edukacyjny SPRAWA OPERACYJNEGO ROZPOZNANIA

Projekt edukacyjny SPRAWA OPERACYJNEGO ROZPOZNANIA

Stowarzyszenie In gremio wraz z Europejskim Centrum Solidarności i Teatrem Wybrzeże serdecznie zapraszają do udziału w projekcie edukacyjnym SPRAWA OPERACYJNEGO ROZPOZNANIA adresowanym do gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej młodzieży Trójmiasta.

W ramach projektu oferujemy - poza przedstawieniem Teatru Wybrzeże pt. SPRAWA OPERACYJNEGO ROZPOZNANIA - dostęp do gotowych scenariuszy lekcji poświęconych ruchom obywatelskim oraz moderowaną dyskusję po spektaklu z zaproszonymi gośćmi, m.in. świadkami i uczestnikami wydarzeń lat 80-tych.

Dzięki zgromadzonym przez stowarzyszenie In gremio materiałom nauczyciele będą mogli samodzielnie kreować zajęcia lekcyjne stanowiące przygotowanie do obejrzenia spektaklu oraz do aktywnego udziału w dyskusji pospektaklowej, będącej swoistą szkołą demokracji, poglądów i komunikacji społecznej. Mamy nadzieję, że te skupione działania edukacyjno-artystyczne ożywią rozmowy o konkretnych wydarzeniach historycznych oraz zachęcą młodych ludzi do zajmowania stanowiska w ważnych dla naszego kraju sprawach obywatelskich.

Najbliższe spektakle SPRAWY OPERACYJNEGO ROZPOZNANIA w ramach projektu edukacyjnego odbędą się 29 lutego i 1 marca na Scenie Malarnia.

Ceny biletów dla szkół: uczeń - 10 zł, nauczyciel - 5 zł.
Rezerwacja biletów grupowych: tel. 58 301 70 28,
e-mail: jolanta.drogosz@teatrwybrzeze.pl