Po premierze ORGII

Po premierze ORGII

„Spektakl jest bardzo dynamiczny, zaskakujący i świetnie skomponowany. Zaskakuje relacja na polu aktor - widz. Wyzwólmy się z ograniczeń i dajmy wciągnąć w tę zaskakującą grę!"

Magda Przychodzeń, www.mmtrojmiasto.pl

„Zasługą spektaklu jest zmuszenie do myślenia, spektakl tak jest skonstruowany, że można go sobie zbudować po swojemu. Dla mnie było to ostatecznie ciekawe doświadczenie i polecam wyprawę do Czarnej Sali każdemu poszukiwaczowi niebanalnych wrażeń."

Piotr Wyszomirski, Gazeta Świętojańska

„Gdańskie przedstawienie wywołuje silne emocje. I to emocje diametralnie różne od typowych doświadczeń teatralnych. Jego twórcom udało się osiągnąć intymny, erotyczny nastrój - budowany także momentami wręcz brutalnie pornograficznym tekstem - bez epatowania nagością aktorów."

Mirosław Baran, Gazeta Wyborcza

„Kształt teatralny ORGII Rubina robi duże wrażenie od samego początku. (...) Wiele reżyserskich konceptów zostało bardzo dobrze przemyślanych - widać, że Rubin ma świetne wyczucie teatru, widoczne nawet w drobiazgach. (...) To, że wszystkie te zabiegi świetnie się udają, jest niewątpliwym dowodem formalnego mistrzostwa i Rubina, i jego aktorów. (...) Przyjęta przez Rubina strategia skupiania się na drobnych gestach,a nie drastycznych obrazach budowanych przez dialogi, pod wieloma względami działa bardzo dobrze."

Paweł Schreiber, Teatr