Po prapremierze AKTU RÓWNOLEGŁEGO

Po prapremierze AKTU RÓWNOLEGŁEGO

W minioną sobotę na Scenie Letniej Teatru Wybrzeże w Pruszczu Gdańskim odbyła się prapremiera AKTU RÓWNOLEGŁEGO Dereka Benfielda w reżyserii Jarosława Tumidajskiego. Z przyjemnością informujemy, że spektakl spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem publiczności i krytyki teatralnej. Zapraszamy Państwa do lektury fragmentów recenzji i obejrzenia naszej fotorelacji.

„Przedstawienie ma - jak na dobrą farsę przystało - śmieszyć i bawić. I z tym zadaniem cały zespół poradził sobie bardzo dobrze."

Łukasz Rudziński, Trójmiasto.pl

„Przez dwie godziny mkniemy jak w diabelskiej kolejce lub na karuzeli, która pędzi coraz szybciej."

Grażyna Antoniewicz, Dziennik Bałtycki

„Tempo akcji przyprawia często o zawrót głowy, utwierdzając wszystkich widzów w przekonaniu, że aktorzy TW sprawni są niesłychanie."

Katarzyna Wysocka, Gazeta Świętojańska

„Farsa na medal! Popis aktorskiej gry połączonej z cyrkową sprawnością."

Katarzyna Korczak, Czas Pomorza

„AKT RÓWNOLEGŁY w reżyserii Jarosława Tumidajskiego to dwie godziny świetnej rozrywki, bazującej na dynamicznej akcji, soczystych dialogach i nienachalnym humorze."

Anna Jazgarska, portal Teatralny.pl

„Myślę, że będę reprezentantką opinii znacznej części widzów Teatru Wybrzeże, wyrażając aprobatę co do wyboru tytułu, doboru koncepcji inscenizacyjnych i znakomicie zrealizowanych pomysłów na sceniczne scharakteryzowanie wszystkich postaci, profesjonalną, bo świetną warsztatowo, dynamiczną, dobrze czującą widownię aktorską robotą.”

Marta Cecelska, Dziennik Teatralny Trójmiasto

„Jarosław Tumidajski zaproponował publiczności ciekawie poprowadzoną farsę, której krotochwilny charakter doceni każdy miłośnik komedii. Kolejna odsłona reżyserskich umiejętności, kolejny sukces sceniczny wsparty solidnym zapleczem aktorskim. Rozrywka lekka, przyjemna, z polotem. Notabene, akrobatycznych umiejętności artystów TW pozazdrościłby niejeden cyrkowiec."

Anna Kołodziejska, portal Teatralia

FOTORELACJA Z PRAPREMIERY AKTU RÓWONLEGŁEGO