AKT RÓWNOLEGŁY ponownie na Scenie Letniej

AKT RÓWNOLEGŁY ponownie na Scenie Letniej

Dzisiaj o godzinie 20.00 na Scenie Letniej Teatru Wybrzeże w Pruszczu Gdańskim zaprezentujemy ponownie AKT RÓWNOLEGŁY Dereka Benfielda w reżyserii Jarosława Tumidajskiego. Wstęp wolny. Zapraszamy!

Do niewielkiego, zacisznego i, oczywiście uroczego hoteliku przyjeżdżają na romantyczny weekend dwie pary świeżo upieczonych kochanków. Zostawili w mieście swoich niczego nieświadomych małżonków, a tutaj liczą na upojne chwile i rozkoszne uniesienia. Jednak niewiarygodny wręcz pech sprawi, że... No właśnie - co można dodać, żeby nie popsuć Państwu zabawy? Może tylko tyle, że te żony i ci mężowie... Choć nie, to chyba też za wiele. Na pewno trzeba wspomnieć, że jest jeszcze ktoś, ten ... piąty - nieprzewidywalny, ale przedsiębiorczy portier. Odegra istotną rolę w nieprawdopodobnym przebiegu błyskawicznie toczących się tej nocy zdarzeń. No i z pewnością warto dodać, że wszystko zaczęło się od reklamy zamieszczonej w parafialnej gazetce.

„Przedstawienie ma - jak na dobrą farsę przystało - śmieszyć i bawić. I z tym zadaniem cały zespół poradził sobie bardzo dobrze."

Łukasz Rudziński, Trójmiasto.pl

Derek Benfield
AKT RÓWNOLEGŁY
Przekład: Emilia Miłkowska
Reżyseria: Jarosław Tumidajski
Scenografia, światła: Mirek Kaczmarek
Inspicjent, sufler: Katarzyna Wołodźko

W spektaklu występują: Katarzyna Dałek (Helen), Katarzyna Z. Michalska (Sally), Piotr Chys (Geoff), Michał Jaros (Roger), Marek Tynda (Ferris) ze specjalnym udziałem Katarzyny Figury.

Prapremiera: 16 sierpnia 2014 roku na Scenie Letniej

Czas: 2 godziny (jedna przerwa)