PEŁNIA SZCZĘŚCIA - po prapremierze

PEŁNIA SZCZĘŚCIA - po prapremierze

W miniony piątek na Scenie Kameralnej odbyła się prapremiera PEŁNI SZCZĘŚCIA Charlesa den Texa i Petera de Baana w reżyserii Adama Orzechowskiego. Miło nam poinformować, że spektakl spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem publiczności i krytyki teatralnej:

„Ta sztuka to ostrzeżenie i jednocześnie pytanie, dokąd nas zaprowadzi cyniczne wygodnictwo, tworzące świat bez zasad moralnych i bez uczuć."

Grażyna Antoniewicz, Dziennik Bałtycki

„PEŁNIA SZCZĘŚCIA w reżyserii Adama Orzechowskiego swoją wizją zdehumanizowanego świata pozbawia widza nadziei. Ten spektakl to ostrzeżenie przed ucieczką w "mieć", zamiast "być". Doskonali aktorzy w przestrzeni kojarzącej się z wysokim stylem dają lekcje, że manipulacja czyimś życiem daje tylko na chwilę poczucie szczęścia. Egoizm jest bowiem skazany na porażkę."

Marzena Bakowska, portal Radia Gdańsk

„PEŁNIA SZCZĘŚCIA na Scenie Kameralnej Teatru Wybrzeże to kawał dobrze wykonanego teatralnego rzemiosła, które może podobać się widzom."

Katarzyna Fryc, Gazeta Wyborcza

„Przedstawienie bardzo dobre pod względem reżyserii, gry aktorskiej, dopasowanej do całości scenografii i warstwy dźwiękowej."

Katarzyna Korczak, Czas Pomorza