Nowy trailer Zwodnicy

Nowy trailer Zwodnicy

Zapraszamy Państwa do obejrzenia nowego trailera ZWODNICY Thomasa Middletona i Williama Rowley'a w reżyserii Kuby Kowalskiego.

Trailer został zrealizowany przez Tomka Bergmanna i Michał Popczyka. Trailer znajdą Państwo na stronie teatru w dziale wideo.

Co posłuszna ojcu dziewczyna z dobrego domu potrafi zrobić z miłości do mężczyzny? Jak wiele on, w imię miłości, potrafi jej wybaczyć? ZWODNICA oparta na słynnym elżbietańskim dramacie Thomasa Middletona i Williama Rowley'a, to historia pięknej Beatrice, która rozdarta między miłością a posłuszeństwem wobec ojca, decyduje się na zbrodnię. Manipulując i zwodząc, popełnia ją czyimiś rękami. Zbrodnia rodzi następne, kłamstwo - kolejne kłamstwa, spirala zła wciąga i niszczy wszystko, co piękne i czyste. Kim jest Beatrice? Niewinną ofiarą świata rządzonego przez mężczyzn? Zepsutym dzieckiem dążącym do celu za wszelką cenę? Zbrodniarką? Jak odnaleźć się w świecie, który odmawia prawa do szczęścia?

Thomas Middleton, William Rowley
ZWODNICA
Przekład: Krystyna Berwińska
Opracowanie tekstu: Jakub Roszkowski, Kuba Kowalski
Reżyseria: Kuba Kowalski
Dramaturg: Jakub Roszkowski
Scenografia: Katarzyna Stochalska
Reżyseria świateł: Damian Pawella
Ruch sceniczny: Filip Szatarski

Występują: Piotr Chys, Michał Kowalski, Krzysztof Matuszewski, Marzena Nieczuja-Urbańska, Karolina Piechota, Wanda Skorny, Marek Tynda, Krystian Wieczorek