Niespodzianka na Wybrzeżu Sztuki!

Niespodzianka na Wybrzeżu Sztuki!

Niespodzianka na Wybrzeżu Sztuki! W ramach VI edycji przeglądu pokażemy również LOVE & INFORMATION Caryl Churchill w reżyserii Moniki Strzępki z wrocławskiej PWST. Spektakl zostanie zaprezentowany we wtorek, 30 kwietnia o godzinie 19.00 na Dużej Scenie Teatru Wybrzeże. Zapraszamy!

wtorek, 30 kwietnia, godzina 19.00, Duża Scena
Państwowa Wyższa Szkoła Teatralna im. L. Solskiego w Krakowie, Filia we Wrocławiu
Caryl Churchill
LOVE & INFORMATION
Tłumaczenie: Paweł Demirski
Reżyseria: Monika Strzępka
Scenografia i kostiumy: Mateusz Stępniak
Muzyka: Jan Suświłło
Asystent reżysera: Radomir Rospondek
Asystent scenografa, projekcje multimedialne: Mateusz Mirowski

Ktoś kicha. Ktoś nie otrzymał wiadomości. Ktoś wyjawił tajemnicę. Ktoś nie chce otworzyć drzwi. Ktoś położył na stole słonia. Ktoś nie jest jeszcze gotowy do rozmowy. Ktoś jest matką swojego brata. Ktoś nienawidzi niewymiernych liczb. Ktoś doniósł policji. Ktoś dostał wiadomość od świateł drogowych. Ktoś nigdy nie czuł się jak teraz. Sztuka Caryl Churchill składa się z pięćdziesięciu sześciu scen, w których ponad sto postaci stara się zrobić użytek z posiadanych informacji. Czy świat w którym informacja staje się walutą jest w stanie poddać się autoanalizie? Czy informacje, które z niej wynikną są w stanie cokolwiek zmienić? A informacje o tym, że nie są w stanie nic zmienić, są w stanie coś zmienić?

„Teatr wrocławskiej PWST po raz kolejny pokazał, że poziomem swoich realizacji dorównuje innym miejskim scenom. Najnowsza premiera - LOVE & INFORMATION Caryl Churchill w reżyserii Moniki Strzępki - to najciekawszy spektakl, jaki powstał we Wrocławiu w bieżącym roku."
Magda Piekarska, Gazeta Wyborcza

W spektaklu występują: Agata Bykowska, Karolina Gibki, Agata Grobel, Sonia Roszczuk, Michał Czaderna, Dawid Czupryński, Dariusz Dudzik, Łukasz Kaczmarek, Tomasz Kocuj, Michał Kosela, Dawid Lipiński, Adam Pietrzak, Radomir Rospondek, Jacek L. Zawada.

Premiera: 23 marca 2013 roku na Dużej Scenie Teatru PWST
Czas: 1 godzina 45 minut (bez przerw)

Spektakl zalecany dla widzów od 15 roku życia

Bilety w cenie: normalny 40 zł, ulgowy 30 zł