JAK WAM SIĘ PODOBA - po premierze

JAK WAM SIĘ PODOBA - po premierze

Drodzy Państwo, za nami premiera spektaklu JAK WAM SIĘ PODOBA Williama Shakespeare’a w reżyserii Krystyny Jandy! Z przyjemnością informujemy, że przedstawienie spotkało się z bardzo dobrym przyjęciem publiczności i krytyki teatralnej. Serdecznie zapraszamy do przeczytania fragmentów recenzji i do obejrzenia naszej premierowej galerii zdjęć autorstwa Adriana Wernera.

„Krystyna Janda namawia, żebyśmy się uśmiechnęli. [...] Bajkową, romantyczną interpretacją Szekspira udowadnia, że ma poczucie humoru, dystans i marzenia o lepszym świecie, który nie będzie traktował wszystkiego zbyt serio.”

Dawid Dudko, portal Onet.pl

„To spektakl o utopijnej krainie łagodności, w której zwycięża miłość, a dobre uczynki i szlachetne postawy zostają nagrodzone. [...] Na pewno wprawi w dobry nastrój.”

Anna Umięcka, portal Gdansk.pl

„JAK WAM SIĘ PODOBA Williama Szekspira w reżyserii Krystyny Jandy ma szansę stać się kolejnym wakacyjnym hitem Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego.”

Katarzyna Fryc, Gazeta Wyborcza

„Doświadczona aktorka i reżyserka wydobyła z komedii Szekspira nie tylko śmieszność, ale i wiele życiowych mądrości, choćby relatywizm kilku sytuacji, które świetnie rozgrywa na scenie praktycznie bez dekoracji. [...] Utalentowani aktorzy Teatru Wybrzeże tworzą kolekcję barwnych postaci. Ich prawda pobudza do śmiechu.”

Bronisław Tumiłowicz, Przegląd