Gramy Latem!

Gramy Latem!

Drodzy widzowie, serdecznie zapraszamy na intensywne i gorące Lato w Teatrze Wybrzeże! Od czerwca do końca sierpnia na 5 scenach prezentujemy ponad 100 spektakli, w tym aż 4 premiery - JAK WAM SIĘ PODOBA Williama Shakespeare'a w reżyserii Krystyny Jandy, NIEZWYCIĘŻONEGO Torbena Bettsa w reżyserii Jarosława Tumidajskiego, spektakl PAN SCHUSTER KUPUJE ULICĘ Ulriki Syhy w reżyserii Tomasza Cymermana oraz KONIEC WIELKIEJ WOJNY Teatru Dada von Bzdülöw.

W okresie wakacyjnym gramy również FEDRĘ, BELLA FIGURA, TROJANKI, RUSKICH, KTO SIĘ BOI VIRGINII WOOLF?, TAJEMNICZĄ IRMĘ VEP, AKT RÓWNOLEGŁY, ŚMIERĆ KOMIWOJAŻERA, ŚMIERĆ BIAŁEJ POŃCZOCHY, LITTLE PONY, PAR PARANOJE, ŚWIĘTO WINKELRIDA, REWIĘ NARODOWĄ, INTYMNE LĘKI, ZACZAROWANĄ KRÓLEWNĘ, RESET, DAMY I HUZARY albo Play Fredro, BRONIEWSKIEGO, SEANS, RANDKĘ Z FEMINISTĄ, WESOŁE KUMOSZKI Z WINDSORU oraz LEKCJE NIEGRZECZNOŚCI.

Zakupu biletów na spektakle można dokonywać za pomocą usługi Bilety online, za pośrednictwem formularza rezerwacji na stronie internetowej bądź w kasach teatru. Na spektakle prezentowane na Scenie Letniej wstęp wolny. Bilety na WESOŁE KUMOSZKI Z WINDSORU są do kupienia wyłącznie w kasach Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego. 

Do zobaczenia w Teatrze Wybrzeże!