Casting

Casting

Interesuje Cię teatr? Chcesz przeżyć niepowtarzalną przygodę? Pomóż współtworzyć przedstawienie w Teatrze Wybrzeże! Szukamy młodych aktorów i aktorki (8-12 lat) do udziału w spektaklu MAPA I TERYTORIUM w reżyserii Eweliny Marciniak.

Jeśli lubisz wyzwania i kreatywne gry zapraszamy do udziału w warsztacie teatralnym, który odbędzie się w najbliższą środę o godz. 14:00 na Scenie Malarnia (wejście do Teatru przez portiernię od ul. Św. Ducha). Wspólną zabawę poprowadzi pedagog teatru Sebastian Świąder. Na uczestników czekają różne atrakcje, dlatego prosimy o zabranie ze sobą luźnego stroju, który nie krępuje ruchu. Motywem przewodnim zajęć będzie dorosłość, dlatego zainteresowani powinni przynieść ze sobą jeden przedmiot czy element ubioru, który kojarzy się z byciem dorosłym. Po warsztatach zaprosimy wybrane osoby do dalszej współpracy przy spektaklu. Planowana premiera: 14 października 2016 roku na Dużej Scenie.

Próby pod opieką Sebastiana Świądera odbywać się będą w systemie wtorek – sobota w godz. 10:00-14:00 i 18:00-22:00, przez pierwsze dwa tygodnie głównie wieczorami. W okresie przedpremierowym ich czas może ulec wydłużeniu.

Sebastian Świąder (ur. 1986) – absolwent kulturoznawstwa w Instytucie Kultury Polskiej Uniwersytetu Warszawskiego oraz specjalizacji Animacja Kultury. Członek zarządu Stowarzyszenia Pedagogów Teatru związany również ze Stowarzyszeniem Katedra Kultury. Adept pedagogiki teatru, stażysta projektu  Community Arts. Teoria i praktyka (praktyki w Laundry Association, Birmingham i Wallsal, UK).Współpracownik  Szkoły Widzów  –  projektu  edukacyjnego Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego. Stażysta Teatru Wiejskiego Węgajty oraz aktor lokalnego zespołu Haz Beszkwej.