Teatr Wybrzeże logo
Teatr Wybrzeże logo
  • Spektakle
  • Repertuar
  • Bilety
  • Aktualności
  • Zespół
  • Kontakt
  • Spektakle
  • Repertuar
  • Bilety
  • Aktualności
  • Zespół
  • Kontakt

NEWSLETTER


ORGANIZATORZY
Logo - Teatr Wybrzeże
Logo - Ministerstwo
Logo - Sopot
Logo - EU
Logo - Pruszcz Gdański
Logo - 20 lat Polski w UE
MECENAS TEATRU
Logo - Ziaja
PATRONAT MEDIALNY
Logo - RMF CLASSIC
Logo - trojmiasto.pl
BiletyDla mediówDostępnośćEdukacja InwestycjeKontakt
O teatrzePolityka prywatnościProjektyTeatr OnlineSpektakle archiwalneWynajem
Bilety online
Rezerwacje
facebook logo
twitter logo
instagram logo
Youtube logo
Teatr Wybrzeże ul. Św. Ducha 2, 80-834 Gdańsk, tel: 058 301 7021 NIP: 5830007614
© 2023 Teatr WybrzeżebipRealizacjaMapa strony

Artyści Teatru Wybrzeże nominowani do nagrody OSOBOWOŚĆ ROKU 2016

Artyści Teatru Wybrzeże nominowani do nagrody OSOBOWOŚĆ ROKU 2016

Miło nam poinformować, że redakcja Dziennika Bałtyckiego nominowała do nagrody OSOBOWOŚĆ ROKU 2016 naszego etatowego reżysera Michała Derlatkę „za przygotowane w gdańskich teatrach spektakle dla dzieci, będące ciekawą propozycją spotkania z dziecięcą wyobraźnią”, a także aktorkę Dorotę Kolak „za wybitną kreację w filmie ZJEDNOCZONE STANY MIŁOŚCI Tomasza Wasilewskiego” oraz aktorkę Sylwię Górę-Weber będącą jednocześnie wiceprezesem fundacji Teatru Boto „za stworzenie nowego miejsca wydarzeń artystycznych”.

OSOBOWOŚĆ ROKU to plebiscyt Dziennika Bałtyckiego, w którym przyznawane są nagrody za najważniejsze osiągnięcia w minionym roku. Nagrody przyznają czytelnicy. Głosowanie odbywa się za pomocą SMS-ów i potrwa do 30 stycznia.

Aby zagłosować na nominowanych należy wysłać SMS pod numer 72355
Michał Derlatka - SMS o treści: KG.112
Dorota Kolak - SMS o treści: KG.113
Sylwia Góra-Weber - SMS o treści: KG.128

Opublikowano: 23.01.2017

Galeria

Bez nazwy
Bez nazwy
Bez nazwy

Zobacz więcej

Relacja zdjęciowa z Kaliskich Spotkań Teatralnych1.06.2025

Relacja zdjęciowa z Kaliskich Spotkań Teatralnych

Spektakl „Iwona, księżniczka Burgunda” w reżyserii Adama Orzechowskiego wciąż podróżuje po najważniejszych scenach teatralnych w kraju. W ostatnich miesiącach prezentowaliśmy go na festiwalach w Radomiu, Łodzi i Kaliszu, a już we wtorek wystąpimy w ramach Międzynarodowego Festiwalu Kontakt w Toruniu.

Festiwal w Gdańsku – „Wyzwolenie” w ramach Festiwalu Sztuk Przyjemnych i Nieprzyjemnych31.05.2025

Festiwal w Gdańsku – „Wyzwolenie” w ramach Festiwalu Sztuk Przyjemnych i Nieprzyjemnych

Choć Festiwal Sztuk Przyjemnych i Nieprzyjemnych odbywa się tradycyjnie w Łodzi, w tym roku mieliśmy niezwykłą okazję gościć jego część… na naszej Dużej Scenie w Gdańsku.

Mężczyzna w szarym garniturze z zieloną teczką wygłasza przemowę przy mikrofonie.27.05.2025

Ziaja Mecenasem Kultury Gdańska za 2024 rok

26 maja przyznano nagrody Splendor Gedanensis. To najstarsze i najważniejsze gdańskie wyróżnienie w dziedzinie kultury. Tradycją jest, że podczas gali wręczany jest także tytuł Mecenasa Kultury Gdańska. Trafił on do firmy Ziaja Polska za wsparcie bieżącej działalności Teatru Wybrzeże.