PRZYGODY KOZIOŁKA MATOŁKA

Kornel Makuszyński, Marian Walentynowicz

Szalone przedstawienie akcji, w którym tytułowy bohater przemierzy cały świat w poszukiwaniu Pacanowa. Bez względu na to, czy dotrze on do celu swej wędrówki czy też nie - to po drodze będzie się działo, oj będzie się działo... Zapraszamy na skondensowaną dawkę przygód KOZIOŁKA MATOŁKA w powstającej na żywo, graficznej dekoracji i na wspólną, żywiołową przygodę dla małych i nieco starszych.

Spektakl zalecany dla widzów od szóstego roku życia.

W najbliższych prezentacjach spektaklu wystąpi Marcin Miodek.

 • Premiera: - Scena Malarnia
 • Czas trwania: 1 godzina 40 minut (jedna przerwa)
  • Reżyseria, inscenizacja, dramaturgia: Michał Derlatka
  • Udźwiękowienie: Joanna Sówka-Sowińska
  • Oprawa plastyczna: Maciej Salamon
  • Oprawa plastyczna: Anna Dobrowodzka
  • Inspicjent, sufler: Katarzyna Wołodźko

  Aktualności

  • Zdjęcie artykułu Familijna promocja z okazji Dnia Dziecka!

   Familijna promocja z okazji Dnia Dziecka!

   Drodzy widzowie, z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka przygotowaliśmy specjalną familijną promocję! Proponujemy Państwu bilety w cenie 20 zł każdy na czerwcowe prezentacje ZACZAROWANEJ KRÓLEWNY oraz PRZYGÓD KOZIOŁKA MATOŁKA!
   Więcejo "Familijna promocja z okazji Dnia Dziecka!"
  • Zdjęcie artykułu Z okazji Mikołajek - PRZYGODY KOZIOŁKA MATOŁKA!

   Z okazji Mikołajek - PRZYGODY KOZIOŁKA MATOŁKA!

   Z okazji Mikołajek serdecznie zapraszamy naszych najdroższych i najmłodszych widzów na znakomite PRZYGODY KOZIOŁKA MATOŁKA! Przedstawienie zostanie zaprezentowane na Dużej Scenie Teatru Wybrzeże we wtorek, 4 grudnia o godzinie 13.00, a także dwukrotnie w środę, 5 grudnia o godzinie 9.00 oraz o godzinie 13.00 (jubileuszowy, 50. spektakl!).
   Więcejo "Z okazji Mikołajek - PRZYGODY KOZIOŁKA MATOŁKA!"
  • Zdjęcie artykułu Mikołajki w Teatrze

   Mikołajki w Teatrze

   Z okazji Mikołajek serdecznie zapraszamy naszych najdroższych i najmłodszych widzów na znakomite PRZYGODY KOZIOŁKA MATOŁKA! Przedstawienie zostanie zaprezentowane w najbliższy wtorek, środę i czwartek o godzinie 11.00 na Scenie Malarnia.
   Więcejo "Mikołajki w Teatrze"
  • Zdjęcie artykułu PRZYGODY KOZIOŁKA MATOŁKA w 45. Dyskusyjnym Klubie Teatralnym

   PRZYGODY KOZIOŁKA MATOŁKA w 45. Dyskusyjnym Klubie Teatralnym

   Serdecznie zapraszamy naszych najdroższych i najmłodszych widzów na 45. Mikołajkowy Dyskusyjny Klub Teatralny poświęcony PRZYGODOM KOZIOŁKA MATOŁKA. Weźmie w nim udział zespół aktorski. Spotkanie odbędzie się w najbliższą środę, 6 grudnia o godzinie 13.00 na Scenie Malarnia. Wstęp wolny.
   Więcejo "PRZYGODY KOZIOŁKA MATOŁKA w 45. Dyskusyjnym Klubie Teatralnym"
  • Zdjęcie artykułu PRZYGODY KOZIOŁKA MATOŁKA w Internetowym Teatrze

   PRZYGODY KOZIOŁKA MATOŁKA w Internetowym Teatrze

   Miło nam poinformować, że znakomite PRZYGODY KOZIOŁKA MATOŁKA biorą udział w projekcie iTeatr i zostaną zaprezentowane w gdańskim oddziale Telewizji Polskiej dzisiaj o godzinie 12.00. Będzie to transmisja na żywo skierowana do kilkudziesięciu tysięcy uczniów z całego kraju za pośrednictwem kodowanej platformy iteatr.tvp.pl.
   Więcejo "PRZYGODY KOZIOŁKA MATOŁKA w Internetowym Teatrze "
  • Zdjęcie artykułu Dzień Dziecka z KOZIOŁKIEM MATOŁKIEM!

   Dzień Dziecka z KOZIOŁKIEM MATOŁKIEM!

   Z okazji Dnia Dziecka serdecznie zapraszamy naszych najdroższych i najmłodszych widzów na znakomite PRZYGODY KOZIOŁKA MATOŁKA! Przedstawienie zostanie zaprezentowane w najbliższy czwartek, piątek i sobotę o godzinie 11.00 na Scenie Malarnia. 
   Więcejo "Dzień Dziecka z KOZIOŁKIEM MATOŁKIEM!"
  • Zdjęcie artykułu Majówka w Teatrze Wybrzeże

   Majówka w Teatrze Wybrzeże

   Serdecznie zapraszamy na majówkę w Teatrze Wybrzeże, która potrwa od piątku, 28 kwietnia do niedzieli, 7 maja. W jej ramach zaprezentujemy Państwu 6 znakomitych tytułów – SEANS, PRZYGODY KOZIOŁKA MATOŁKA, MAPĘ I TERYTORIUM, BABĘ CHANEL, spektakl FAHRENHEIT 451, INTYMNE LĘKI oraz 31. LEKCJĘ NIEGRZECZNOŚCI. 
   Więcejo "Majówka w Teatrze Wybrzeże"
  • Zdjęcie artykułu Ferie w Teatrze Wybrzeże

   Ferie w Teatrze Wybrzeże

   W okresie ferii przygotowaliśmy dla naszych młodszych widzów szereg atrakcji – znakomite PRZYGODY KOZIOŁKA MATOŁKA, prezentacje 28. LEKCJI NIEGRZECZNOŚCI wraz z rodzinnymi warsztatami, Lekcje Teatralne oraz Zwiedzanie Teatru. Zajęcia poprowadzi Weronika Łucyk oraz Piotr Piniecki. Zapisy na zwiedzanie i warsztaty: weronika.lucyk@teatrwybrzeze.pl.
   Więcejo "Ferie w Teatrze Wybrzeże"
  • Zdjęcie artykułu Najlepsi z Teatru Wybrzeże

   Najlepsi z Teatru Wybrzeże

   Miło nam poinformować, że Teatr Wybrzeże został wyróżniony w tegorocznej ankiecie miesięcznika Teatr „Najlepszy, najlepsza, najlepsi w sezonie 2015/2016". Krytycy teatralni wyróżnili Dorotę Kolak i Mirosława Bakę, FARAONA, KTO SIĘ BOI VIRGINII WOOLF?, KREACJĘ, spektakl FAHRENHEIT 451 oraz PRZYGODY KOZIOŁKA MATOŁKA.
   Więcejo "Najlepsi z Teatru Wybrzeże"
  • Zdjęcie artykułu Po premierze PRZYGÓD KOZIOŁKA MATOŁKA

   Po premierze PRZYGÓD KOZIOŁKA MATOŁKA

   Wczoraj na Scenie Malarnia odbyła się premiera PRZYGÓD KOZIOŁKA MATOŁKA Kornela Makuszyńskiego i Mariana Walentynowicza w reżyserii Michała Derlatki z Piotrem Chysem w roli tytułowej. Miło nam poinformować, że spektakl spotkał się ze znakomitym przyjęciem publiczności i krytyki teatralnej.
   Więcejo "Po premierze PRZYGÓD KOZIOŁKA MATOŁKA"
  • Zdjęcie artykułu Premiera PRZYGÓD KOZIOŁKA MATOŁKA

   Premiera PRZYGÓD KOZIOŁKA MATOŁKA

   Dzisiaj o godzinie 16.00 na Scenie Malarnia odbędzie się premiera PRZYGÓD KOZIOŁKA MATOŁKA Kornela Makuszyńskiego i Mariana Walentynowicza w reżyserii Michała Derlatki. Będzie to kolejny po ARABELI i PODRÓŻACH GULIWERA spektakl przeznaczony zarówno dla młodych jak i dorosłych widzów.
   Więcejo "Premiera PRZYGÓD KOZIOŁKA MATOŁKA"
  • Zdjęcie artykułu PRZYGODY KOZIOŁKA MATOŁKA w Teatrze Wybrzeże

   PRZYGODY KOZIOŁKA MATOŁKA w Teatrze Wybrzeże

   W Teatrze Wybrzeże trwają próby do PRZYGÓD KOZIOŁKA MATOŁKA Kornela Makuszyńskiego i Mariana Walentynowicza w reżyserii Michała Derlatki. Będzie to kolejny po ARABELI i PODRÓŻACH GULIWERA spektakl przeznaczony zarówno dla młodych jak i dorosłych widzów.
   Więcejo "PRZYGODY KOZIOŁKA MATOŁKA w Teatrze Wybrzeże"