PEŁNIA SZCZĘŚCIA

Charles den Tex i Peter de Baan

Ellen i Tom są szczęśliwym, bezdzietnym małżeństwem z dwudziestoletnim stażem. Bezdzietnym z wyboru. Ich życie naznaczają racjonalne wybory, błyskotliwe kariery i przekonanie o własnym szczęściu. Pewnego wieczoru składa im wizytę Mara, najlepsza przyjaciółka Ellen, podobnie jak oni, kobieta sukcesu. Ta wizyta, a w zasadzie pewna nie do końca moralna propozycja, z jaką przychodzi Mara wywróci uporządkowane życie całej trójki i skonfrontuje ich z emocjami, których dotąd skutecznie unikali.

Wystawienie za zgodą Hummelinck Beheer B.V , Amsterdam

 • Polska Premiera: - Scena Kameralna
 • Czas trwania: 2 godziny (bez przerw)

  Aktualności

  • Zdjęcie artykułu Dodatkowe prezentacje PEŁNI SZCZĘŚCIA

   Dodatkowe prezentacje PEŁNI SZCZĘŚCIA

   Szanowni Państwo, w związku z odwołanymi prezentacjami ŻABUSI w najbliższy weekend na Scenie Kameralnej w Sopocie zaprezentujemy spektakl PEŁNIA SZCZĘŚCIA.
   Więcejo "Dodatkowe prezentacje PEŁNI SZCZĘŚCIA"
  • Zdjęcie artykułu PEŁNIA SZCZĘŚCIA w programie KULTURA DOSTĘPNA

   PEŁNIA SZCZĘŚCIA w programie KULTURA DOSTĘPNA

   Zapraszamy Państwa na kolejny spektakl z audiodeskrypcją i tłumaczeniem na język migowy prezentowany w ramach programu KULTURA DOSTĘPNA. W środę, 4 grudnia o godzinie 19:00 na Scenie Kameralnej w Sopocie zaprezentujemy PEŁNIĘ SZCZĘŚCIA Charlesa den Texa i Petera de Baana w reżyserii Adama Orzechowskiego.
   Więcejo "PEŁNIA SZCZĘŚCIA w programie KULTURA DOSTĘPNA"
  • Zdjęcie artykułu PEŁNIA SZCZĘŚCIA – jubileusz!

   PEŁNIA SZCZĘŚCIA – jubileusz!

   Drodzy widzowie, serdecznie zapraszamy na 50. jubileuszową PEŁNIĘ SZCZĘŚCIA Charlesa den Texa i Petera de Baana w reżyserii Adama Orzechowskiego. Przedstawienie zostanie zaprezentowane dzisiaj o godzinie 19.00 na Scenie Kameralnej. PEŁNIA SZCZĘŚCIA spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem krytyki teatralnej i do dzisiaj cieszy się ogromnym powodzeniem wśród widzów.
   Więcejo "PEŁNIA SZCZĘŚCIA – jubileusz!"
  • Zdjęcie artykułu Sylwester w Teatrze Wybrzeże

   Sylwester w Teatrze Wybrzeże

   W wieczór sylwestrowy zaprezentujemy Państwu trzy znakomite tytuły - UWIEDZIONYCH o godzinie 19.00 na Dużej Scenie, PAR PARANOJE o godzinie 20.00 na Scenie Malarnia oraz PEŁNIĘ SZCZĘŚCIA o godzinie 21.00 na Scenie Kameralnej.
   Więcejo "Sylwester w Teatrze Wybrzeże"
  • Zdjęcie artykułu PEŁNIA SZCZĘŚCIA - po prapremierze

   PEŁNIA SZCZĘŚCIA - po prapremierze

   W miniony piątek na Scenie Kameralnej odbyła się prapremiera PEŁNI SZCZĘŚCIA Charlesa den Texa i Petera de Baana w reżyserii Adama Orzechowskiego. Miło nam poinformować, że spektakl spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem publiczności i krytyki teatralnej:
   Więcejo "PEŁNIA SZCZĘŚCIA - po prapremierze"
  • Zdjęcie artykułu PEŁNIA SZCZĘŚCIA - prapremiera!

   PEŁNIA SZCZĘŚCIA - prapremiera!

   Dzisiaj o godzinie 19.00 na Scenie Kameralnej odbędzie się prapremiera PEŁNI SZCZĘŚCIA Charlesa den Texa i Petera de Baana. Spektakl wyreżyserował Adam Orzechowski, scenografię przygotowała Magdalena Gajewska, muzykę skomponował Filip Kaniecki alias MNSL.
   Więcejo "PEŁNIA SZCZĘŚCIA - prapremiera!"
  • Zdjęcie artykułu PEŁNIA SZCZĘŚCIA w Teatrze Wybrzeże

   PEŁNIA SZCZĘŚCIA w Teatrze Wybrzeże

   W Teatrze Wybrzeże trwają próby do PEŁNI SZCZĘŚCIA Charlesa den Texa i Petera de Baana. Spektakl reżyseruje Adam Orzechowski, scenografię przygotowuje Magdalena Gajewska, muzykę komponuje Filip Kaniecki alias MNSL. Planowana prapremiera: 26 lutego 2016 roku na Scenie Kameralnej.
   Więcejo "PEŁNIA SZCZĘŚCIA w Teatrze Wybrzeże"