Caffè Latte

SzaZa uwiodła Teatr Dada. Dada uwiodło SzaZę. Uwiedzeni sobą nawzajem zdecydowali się, by na oczach widzów wypić CAFFÈ LATTE. Bezwstydnie sączyć będą zatem ten zadziwiający napój, który nie jest pobudzającą kawą, ani też zdrowym mlekiem. Ten napój jest zupełnie nieokreślony i niejako zagubiony w czasie kawiarnianego popołudnia. Zatem SzaZa i Dada popijając to coś nieokreślonego, czyli tytułową CAFFÈ LATTE, i nie mając nic ciekawszego do zrobienia, uwodzić się będą po raz drugi, po raz trzeci, po raz czwarty... A że czasy sceniczne pełne są nowej performatywnej estetyki, to i Dada/SzaZa czynić to będzie w kontekście... eksperymentalnego aspektu zabawy, lub też w kontekście zabawowego aspektu eksperymentu.

SzaZa i Dada uwodzić się będą na oczach tych, którzy zdecydują się uczestniczyć w zdarzeniu, które nie chce być ani spektaklem inkrustowanym muzyką, ani też koncertem uatrakcyjnionym tanecznymi figurami. CAFFÈ LATTE nie chce być dziełem skończonym. CAFFÈ LATTE chce uwodzić mimo wszelkich konsekwencji spadających prędzej czy później na... uwodzicieli.

Przy wsparciu: Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego, Urząd Miejski w Gdańsku
Podziękowania dla Domu Pracy Twórczej w Burdągu

 • Premiera: - Scena Malarnia
 • Czas trwania: 1 godzina (bez przerw)
  • Teatr Dada von Bzdülöw: Katarzyna Chmielewska
  • Teatr Dada von Bzdülöw: Leszek Bzdyl
  • SzaZa: Paweł Szamburski
  • SzaZa: Patryk Zakrocki
  • Kostiumy: Kasia Piątek
  • Reżyseria świateł: Michał Kołodziej

  Aktualności

  • Zdjęcie artykułu CAFFÈ LATTE na Scenie Malarnia

   CAFFÈ LATTE na Scenie Malarnia

   Serdecznie zapraszamy na kwietniowe spektakle CAFFÈ LATTE Teatru Dada von Bzdülöw i duetu SzaZa. CAFFÈ LATTE uznano za jedno z najciekawszych przedstawień zrealizowanych w Polsce w 2010 roku. Będą mogli się Państwo o tym przekonać w najbliższą środę i czwartek, 6 i 7 kwietnia o godzinie 19.00 na Scenie Malarnia.
   Więcejo "CAFFÈ LATTE na Scenie Malarnia"
  • Zdjęcie artykułu Artyści Teatru Wybrzeże wśród najlepszych

   Artyści Teatru Wybrzeże wśród najlepszych

   Z radością informujemy, że Teatr Wybrzeże został doceniony w dorocznej ankiecie miesięcznika Teatr „Najlepszy, najlepsza, najlepsi w sezonie 2009/2010”, w której najważniejsi polscy krytycy teatralni podsumowują miniony sezon.
   Więcejo "Artyści Teatru Wybrzeże wśród najlepszych"
  • Zdjęcie artykułu Urodziny Dady

   Urodziny Dady

   Teatr Dada von Bzdülöw, jedno z najbardziej rozpoznawalnych zjawisk artystycznych Trójmiasta, obchodzi 17-lecie swojego istnienia. Urodziny, których gospodarzem jest Teatr Wybrzeże, zespół świętuje na Scenie Malarnia. Premierowe CAFFE LATTE Dady i gościnne - HAPPY obejrzeć będzie można w dniach 18 - 20 grudnia.
   Więcejo "Urodziny Dady"