ZWYCZAJNE SZALEŃSTWA na Dużej Scenie

ZWYCZAJNE SZALEŃSTWA na Dużej Scenie

Serdecznie zapraszamy na znakomite ZWYCZAJNE SZALEŃSTWA Petra Zelenki w reżyserii Krzysztofa Rekowskiego. Spektakl będzie prezentowany codziennie od najbliższego czwartku do niedzieli o godzinie 18.00 na Dużej Scenie.

ZWYCZAJNE SZALEŃSTWA to historia Piotra, który pragnąc odzyskać ukochaną decyduje się na przeprowadzenie zakończonych ostatecznie absolutną klęską indiańskich rytuałów. To również opowieść o Musze, który obdarza uczuciem sprzęty gospodarstwa domowego, sąsiadce Piotra, Alicji, odczuwającej satysfakcję seksualną jedynie w obecności osób trzecich oraz o innych, nie mniej interesujących bohaterach. Jak podkreśla reżyser spektaklu, Krzysztof Rekowski, to historie ludzi szalonych, ale takim rodzajem szaleństwa, z którym stykamy się na co dzień i któremu trudno się dziwić. Wręcz przeciwnie. Z którego możemy się pośmiać.

Petr Zelenka
ZWYCZAJNE SZALEŃSTWA
Przekład: Krystyna Krauze
Reżyseria: Krzysztof Rekowski
Scenografia: Maciej Chojnacki
Kostiumy: Krzysztof Ostrowski
Muzyka: Maciej Cieślak
Ruch sceniczny: Katarzyna Chmielewska

Występują: Dorota Androsz, Magdalena Boć, Justyna Bartoszewicz, Małgorzata Brajner, Monika Chomicka-Szymaniak, Katarzyna Chmielewska, Michał Kowalski, Dorota Kolak, Mirosław Krawczyk, Piotr Łukawski, Małgorzata Oracz, Cezary Rybiński, Florian Staniewski, Dariusz Szymaniak, Maciej Szemiel.

Premiera: 28 czerwca 2003 roku
Czas: 2 godziny 35 minut (jedna przerwa)