Jakie miejsce w teatrze jest najważniejsze? Ile jest reflektorów nad sceną? Jak wygląda sztuczna krew?
Zapraszamy do zwiedzanie Sceny Kameralnej Teatru Wybrzeże. Trasa zwiedzania uwzględnia m.in. widownię, scenę, charakteryzatornię i garderoby. Uczestników oprowadzi akustyk Piotr Piniecki. Towarzyszyć mu będzie ekipa techniczna, która przygotuje dla zwiedzających pokaz elektroakustyczny. W zwiedzaniu mogą wziąć udział także dzieci.
Na wydarzenie obowiązują zapisy pod adresem: Kliknij aby zobaczyć adres email
Teatr Wybrzeże z szacunkiem i uznaniem odnosi się do pracy nauczycieli, którzy każdego dnia kształtują młode umysły. Z myślą o nich przygotowaliśmy eduKarnet – to nasz sposób, by podziękować za ich pasję, zaangażowanie i codzienną inspirację, jaką niosą innym.
Dyrektor naszego teatru i festiwalu WYBRZEŻE SZTUKI, Adam Orzechowski, zdradza, jakim jest widzem i kto go wzruszył na scenie. Dramaturżka i selekcjonerka festiwalu WYBRZEŻE SZTUKI, Anna Wakulik, tłumaczy, co pociąga ją w tworzeniu teatru. W rozmowie z Anną Umięcką opowiadają o nadchodzącej XII edycji festiwalu.
22 października o godz. 19:00 zaprezentujemy nasz spektakl na Dużej Scenie Teatru Polskiego w Poznaniu w ramach drugiej edycji festiwalu BLISCY NIEZNAJOMI QueerFest.