Zakończyły się Ferie w Teatrze

Zakończyły się Ferie w Teatrze

W miniony piątek zakończyły się Ferie w Teatrze w Wybrzeże. Miło nam poinformować, że uczestniczyło w nich ponad 900 osób!

Okres ferii zainaugurowała premiera ZACZAROWANEJ KRÓLEWNY w reżyserii Michała Derlatki. Nasz najnowszy spektakl familijny obejrzało blisko 700 widzów.

W ramach tegorocznej edycji przeprowadziliśmy 10 tur zwiedzania teatru, 4 lekcje teatralne, 2 warsztaty do ZACZAROWANEJ KRÓLEWNY oraz kolejną edycję Rodzica w Teatrze. Zajęcia poprowadziła Weronika Łucyk, Anna Augustyniak oraz Piotr Piniecki.

Weronika Łucyk o Feriach w Teatrze: „W czasie ferii zespół Teatru Wybrzeże pracował pełną parą, dlatego mogliśmy zaprosić naszych najmłodszych widzów na premierowe pokazy ZACZAROWANEJ KRÓLEWNY. na wielu naszych gości mogło podglądać zmieniającą się na scenie dekorację oraz ekipę techniczną przy pracy - zarówno na Dużej Scenie jak i na Starej Aptece w Gdańsku. Uczestnicy lekcji teatralnych tworzyli niesamowite opowieści z użyciem różnorodnych rekwizytów, a także tworzyli własne postaci, którym projektowali kostiumy."