Zakończyły się Dni Otwarte Funduszy Europejskich, w ramach których zaprosiliśmy Państwa do Starej Apteki. Zajrzeliśmy do garderób, na dziedziniec, dotykaliśmy średniowiecznych murów, podziwialiśmy stolarkę okienną, a także sprawdziliśmy możliwości techniczne reflektorów znajdujących się na scenie. Oprócz tradycyjnego zwiedzania, nasi gości mogli też przyjrzeć się budynkowi z innej niż zwykle perspektywy i zapisać wnioski z wycieczki po wcieleniu się w rolę kogoś innego.
Autorką zdjęć jest Joanna Gorycka.
O „Z miłości” opowiada Radosław B. Maciąg, reżyser spektaklu. Premiera spektaklu 25 kwietnia na Scenie Kameralnej w Sopocie.
25 kwietnia zapraszamy na premierę sztuki Z miłości w reżyserii Radosława B. Maciąga. Komediodramat Alana Ayckbourna opowiada o ciemnej stronie miłości. Z reżyserem rozmawia Monika Mioduszewska.
Uprzejmie informujemy, że w dniu 20 i 21 kwietnia kasy biletowe będą nieczynne. Zapraszamy do zakupu biletów online pod adresem: bilety.teatrwybrzeze.pl