
Wczoraj zakończył się przegląd spektakli z udziałem jednej z najwybitniejszych polskich aktorek, laureatki wielu prestiżowych nagród, gwiazdy naszego teatru - Doroty Kolak, która w tym roku obchodzi jubileusz 30-lecia pracy artystycznej na scenach Teatru Wybrzeże. Miło nam poinformować, że wszystkie wydarzania oraz spektakle prezentowane w ramach przeglądu cieszyły się ogromną frekwencją. Zapraszamy Państwa do obejrzenia fotorelacji ze spotkania z aktorką oraz z wernisażu wystawy 75xKOLAK.

Pierwszy weekend wiosny był twórczy i teatralny. Dziękujemy za wspólne spotkania, zwiedzania i warsztaty.

Pierwszy dzień Dni Otwartych przyniósł dokładnie to, na co liczyliśmy: ciekawość, zaangażowanie i świetną energię, którą było czuć w każdym zakątku teatru.

20 kwietnia odbędzie się pokaz Potopu zrealizowanego przez Teatr Telewizji na Dużej Scenie Teatru Wybrzeże. Pokaz dla widzów zaplanowany jest na 18.00.