
Premierze INTELIGENTÓW Marka Modzelewskiego w reżyserii Radosława B. Maciąga towarzyszy wystawa inteligenci w polsce / inteligenci w wybrzeżu / inteligenci w sopocie. inteligentów portret własny w dwudziestowiecznej dramaturgii polskiej na scenach teatru wybrzeże.
Ekspozycją przypominamy pół setki tych znanych, głośnych i tych mniej, a nawet zapomnianych inscenizacji polskich tekstów dramatycznych z ubiegłego i początku naszego wieku na wybrzeżowych scenach na czele z czterema weselami i kilkoma pogrzebami w tle.
Wystawę będzie można oglądać codziennie od 12.00 do 17.00 we foyer Sceny Kameralnej w Sopocie. Wstęp wolny. Zapraszamy!

Sport to dla nas przestrzeń wsparcia, obecności i kontaktu ze sobą. Nie musi opierać się na presji, wyniku i ciągłym przekraczaniu granic. Dlatego stworzyliśmy koszulki dla ruchu, który nie jest walką — tylko formą bycia.

10 maja na Dużej Scenie w Gdańsku premiera nowego spektaklu. Z reżyserem rozmawiała Monika Mioduszewska.

Z powodów technicznych termin premiery „Żywot i śmierć pana Hersha Libkina z Sacramento w stanie Kalifornia" uległ zmianie. Premiera odbędzie się 10 maja. Bardzo przepraszamy za utrudnienia.