
Sen to nieskrępowana materią ludzka wyobraźnia. Nikt do końca nie wie, czym sen jest lub nie jest. Wszystko jest w nim możliwe i niemożliwe zarazem. Ciało nie ma ograniczeń, zdarzenia są często nielogiczne, zakrzywia się czas i przestrzeń. Zapraszamy uczestników do przyniesienia swoich ulubionych wierszy lub fragmentów prozy dotyczących snów. Korzystając z technik teatralnych, aktorskich i improwizacyjnych opracowanych przez Violę Spolin czy Augusto Boala, będziemy koncentrować się na ciele, mimice, ekspresji i wyrażaniu emocji.
Warsztaty poprowadzi aktorka Anna Kociarz. Dwugodzinne zajęcia odbędą się w poniedziałek, 19 czerwca o godzinie 19:00 w Starej Aptece. Bilety w cenie 30 zł dostępne są w kasach biletowych teatru oraz online: www.bilety.teatrwybrzeze.pl

Sport to dla nas przestrzeń wsparcia, obecności i kontaktu ze sobą. Nie musi opierać się na presji, wyniku i ciągłym przekraczaniu granic. Dlatego stworzyliśmy koszulki dla ruchu, który nie jest walką — tylko formą bycia.

10 maja na Dużej Scenie w Gdańsku premiera nowego spektaklu. Z reżyserem rozmawiała Monika Mioduszewska.

Z powodów technicznych termin premiery „Żywot i śmierć pana Hersha Libkina z Sacramento w stanie Kalifornia" uległ zmianie. Premiera odbędzie się 10 maja. Bardzo przepraszamy za utrudnienia.