Serdecznie zapraszamy na warsztat teatralny do spektaklu SZTUKA Yasminy Rezy w reżyserii Adama Orzechowskiego. Zajęcia odbędą się w najbliższy czwartek, 4 listopada o godzinie 19:00 w Starej Aptece. Udział w warsztacie jest bezpłatny.
O WARSZTACIE
Czy sztuka współczesna jest w stanie wzbudzić u każdego gorące emocje? W jaki sposób o niej mówić, jak jej doświadczać? A co, kiedy na dodatek nie o sztukę chodzi, a o pieniądze? W trakcie warsztatu poszukamy odpowiedzi na te i inne pytania. Będziemy improwizować, formułować opinie i doświadczać szeroko rozumianej sztuki.
Zajęcia poprowadzi pedagog teatru Weronika Łucyk. Czas trwania wynosi około dwóch godzin. Na warsztat obowiązują wcześniejsze zapisy pod adresem: Kliknij aby zobaczyć adres email
Dyrektor Naczelny i Artystyczny ogłasza nabór na stanowisko Koordynatorka/Koordynator ds. Inwestycji w Teatrze Wybrzeże.
Jesieniarstwo ma wiele twarzy - jak wygląda Twoja wersja jesieni? Podziel się swoim ulubionym rytuałem i wygraj zestaw kosmetyków od firmy Ziaja Polska!
Zagraliśmy 436 spektakli, 42 tytuły oraz 3 czytania performatywne dla łącznie 77 505 widzów. To był sezon obecności na polskich scenach teatralnych, aż 8 naszych tytułów zagościło na 10 różnych festiwalach!