UPIORY na KOZETCE

UPIORY na KOZETCE

Serdecznie zapraszamy do udziału w drugim z cyklu spotkań łączących teatr z psychoanalizą – SPEKTAKL NA KOZETCE. Rozmowa wokół spektaklu UPIORY odbędzie się w sobotę, 1 kwietnia w Starej Aptece. Bezpośrednio po zakończeniu przedstawienia (około 18.45) rozpocznie się dyskusja, w której udział weźmie Anna Dyduch Maroszek oraz Nadia Kostrzewa.

Udział w dyskusji jest bezpłatny, bilety na spektakl dostępne w kasach i online wg cennika.

O PROWADZĄCYCH

Anna Dyduch Maroszek

Psycholog kliniczny, certyfikowana psychoterapeutka Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej, konsultantka i terapeutka w Stowarzyszeniu Pro-Mama, superwizor i nauczyciel psychoterapii analitycznej. Organizator konferencji, warsztatów i seminariów dla osób zawodowo pomagającym. Konsultant Gazety Wyborczej, Newsweeka w sprawach psychologii.

Nadia Kostrzewa

Psycholożka. Psychoterapeutka Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej. Laureatka konkursu na referat PTPP, dotyczący psychoanalitycznego ujęcia bezradności oraz psychoanalitycznego ujęcia szaleństwa. Laureatka Międzynarodowego Konkursu IPA pt: Mind in the line of fire. Psychoanalytic Voices to the Challenges of our Times. Jej esej zostanie opublikowany w książce pod tym samym tytułem i będzie reprezentował głos z Polski. Swoje teksty publikuje na WunderBlogu. Mieszka i pracuje w Bydgoszczy.

O PROJEKCIE

SPEKTAKL NA KOZETCE to cykl spotkań łączących teatr z psychoanalizą. Podczas dyskusji będziemy rozmawiać o wybranym spektaklu z repertuaru Teatru Wybrzeże z członkami Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej i zaproszonymi gośćmi. Spotkania będą się odbywały kilka razy w roku. Organizatorem wydarzenia jest Oddział Pomorski Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej: www.ptpp.pl