Teatr Wybrzeże na Jarmarku św. Dominika

Teatr Wybrzeże na Jarmarku św. Dominika

Z przyjemnością informujemy, że Teatr Wybrzeże bierze udział w Jarmarku św. Dominika w ramach akcji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego promującej podległe samorządowi województwa instytucje kultury.

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia stoiska Teatru Wybrzeże na Targu Węglowym dzisiaj w godzinach 11.00-19.00. W programie m.in. charakteryzacja teatralna i pokaz kostiumów teatralnych, prezentacja elementów scenografii, Teatralny Blue Box, konkursy oraz specjalna promocja cenowa na nasze spektakle.

Do zobaczenia na stoisku Teatru Wybrzeże!

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM

TEATRALNY BLUEBOX
11:00-15:00
Zapraszamy do zdjęcia! Niespodzianką będzie fotografia z naszymi ostatnimi premierami w tle. Koszt: 5 zł.

PREZENTACJA KOSTIUMÓW TEATRALNYCH
11:00-19:00
Uczestnicy będą mieli możliwość przymierzania kostiumów z naszych teatralnych magazynów.

CHARAKTERYZACJA TEATRALNA
11:00-19:00
Uczestnicy będą mogli poddać się charakteryzacji teatralnej. W programie efekty specjalne (blizny, uszkodzenia ciała itp.).

KONKURSY
15.00-19.00
Przeprowadzimy liczne konkursy w ramach, których będzie można wygrać bilety do teatru oraz upominki.

ZDJĘCIE Z ARABELĄ W TLE
11:00-19:00
Osoby które zrobią sobie zdjęcie na tle przygotowanych przez nas elementów scenografii ze spektaklu ARABELA, wstawią je na swój profil społecznościowy Facebook, a następnie polubią oraz oznaczą na zdjęciu fanpage Teatru Wybrzeże, otrzymają od nas teatralne gadżety.

PROMOCJA
11:00-19:00
Uczestnicy będą mogli kupić bilety na spektakle Teatru Wybrzeże w promocyjnej cenie 20 zł (jedna osoba może kupić maksymalnie 4 bilety).