Teatr Wybrzeże logo
Teatr Wybrzeże logo
  • Festiwal
  • Spektakle
  • Aktualności
  • Zespół
  • Kontakt
  • O Teatrze
  • Festiwal
  • Repertuar
  • Aktualności
  • Zespół
  • O Teatrze
  • Kontakt

NEWSLETTER


ORGANIZATORZY
Logo - Teatr Wybrzeże
Logo - Ministerstwo
Logo - Sopot
Logo - EU
Logo - Pruszcz Gdański
Logo - 20 lat Polski w UE
MECENAS TEATRU
Logo - Ziaja
PATRONAT MEDIALNY
Logo - RMF CLASSIC
Logo - trojmiasto.pl
Logo - RADIO GDAŃSK
BiletyDla mediówDostępnośćInwestycjeKontaktO teatrzePolityka prywatnościProjektyStrefa doświadczeń
Teatr OnlineSpektakle archiwalneWydarzenia archiwalneWynajemKomunikacjaRegulaminFAQHistoria
Bilety online
Rezerwacje
Spacer wirtualny
facebook logo
twitter logo
instagram logo
Youtube logo
Teatr Wybrzeże ul. Św. Ducha 2, 80-834 Gdańsk, tel: 058 301 7021 NIP: 5830007614
© 2023 Teatr WybrzeżeRealizacjaMapa stronybip

Szczęśliwego Dnia Nauczyciela!

Szczęśliwego Dnia Nauczyciela!

Wszystkim pracownikom oświaty za Wasze zaangażowanie, cierpliwość i poświęcenie, składamy najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Niech każdy dzień przynosi Wam radość z nauczania i satysfakcję z osiągnięć Waszych wychowanków. Jesteście niezastąpieni!

Z tej okazji Teatr Wybrzeże przygotował specjalną promocję.

Od dziś do końca października nauczycielom, wykładowcom i pedagogom proponujemy karnet belfra, który obejmuje 10 biletów na dowolnie wybrane spektakle. Karnet jest ważny przez rok od daty zakupu i kosztuje 400 zł. Karnet nie obowiązuje na spektakle gościnne, specjalne, koprodukcje oraz premiery. Oferta dostępna w kasach biletowych Teatru Wybrzeże za okazaniem dokumentu upoważniającego do zniżki (np. legitymacja nauczyciela).

Opublikowano: 14.10.2024

Zobacz więcej

CASTING DO NOWEGO SPEKTAKLU EWELINY MARCINIAK12.06.2026

CASTING DO NOWEGO SPEKTAKLU EWELINY MARCINIAK

W związku z przygotowaniami do nowego spektaklu jednej z najważniejszych europejskich reżyserek teatralnych poszukujemy kobiet zainteresowanych udziałem w projekcie. Uczestniczki będą współtworzyć kobiecy chór pełniący w przedstawieniu funkcje muzyczne, aktorskie i choreograficzne.

Z KRONIKI TEATRU WYBRZEŻE - odcinek 50. TRAGEDIA OPTYMISTYCZNA11.06.2026

Z KRONIKI TEATRU WYBRZEŻE - odcinek 50. TRAGEDIA OPTYMISTYCZNA

W 50. odcinku naszej Kroniki wspominamy spektakl „Tragedia optymistyczna” Wsiewołoda Wiszniewskiego w reżyserii Lidii Zamkow, którego premiera odbyła się 11 czerwca 1954 roku.

Scena Letnia w Pruszczu Gdańskim 9.06.2026

Scena Letnia w Pruszczu Gdańskim

Teatr bez biletów? I to pod gołym niebem? 4 lipca rusza 18. sezon Sceny Letniej w Pruszczu Gdańskim. W tym roku przygotowaliśmy dla Was aż 11 tytułów, od lekkich komedii po bardziej refleksyjne spektakle.