Blask flesza retro fotobudki, palmy z balonów i pawich piór, muzyka na żywo, eleganckie panie i wytworni panowie. O północy zimne ognie na tarasie z widokiem na panoramę Gdańska. To nie blaga, choć graliśmy Wszystko szwindel! Tak bawiliśmy się w Gdańsku w ostatni wieczór 2024 roku.
W Sopocie naszym gościom klimat lat dwutysięcznych przypomniała muzyka i fotobudka z gadżetami. Wszystkim uczestnikom dziękujemy, że wybrali w ten wyjątkowy wieczór właśnie Teatr Wybrzeże.
Czego życzymy Wam w 2025 roku? Zacytujemy życzenia aktorów Szklanej menażerii - spełnionej miłości, lepszych rodzinnych relacji, obfitości i radości, ile wlezie!
Spektakl Teatru Wybrzeże "Iwona, księżniczka Burgunda" w reżyserii Adama Orzechowskiego został nominowany w prestiżowym plebiscycie Pomorskie Sztormy!
W pierwszej edycji Festiwalu Lamentacje zaproszono przedstawienia, które za pomocą dialogu z wielkimi autorami odnoszą się do naszej współczesności. Punktem wyjścia są „Dziady” Adama Mickiewicza i jego słynna „Lekcja XVI”, poświęcona teatrowi i dramatowi słowiańskiemu.
"Spektakl, który wciąga od pierwszej chwili!". Nie milkną echa po warszawskim pokazie „Ciemności kryją ziemię” w ramach festiwalu Nowe Epifanie w Warszawie. Zerknijcie, co o nas piszą!