
Sukcesem zakończyła się czwartkowa prezentacja spektaklu BELLA FIGURA w Sali Operowej Centrum Spotkań Kultur w Lublinie w ramach Festiwalu Scenografii i Kostiumów Scena w Budowie. Wypełniona po brzegi widownia przyjęła nasz spektakl niezwykle entuzjastycznie nagradzając aktorów kilkuminutową owacją!
Zapraszamy Państwa do obejrzenia krótkiej fotorelacji ze spotkania z twórcami, które odbyło się po spektaklu.

W ramach Międzynarodowej Konferencji na rzecz Odbudowy Ukrainy (URC 2026) teatr otwiera swoje drzwi! Zapraszamy wszystkich chętnych na wycieczkę z przewodnikiem w języku ukraińskim.

Polecamy audycję Bartłomieja Głowackiego TEATR Z GŁOWĄ, gdzie gościł nasze aktorki: Małgorzatę Brajner i Katarzynę Dałek i aktora Piotra Łukawskiego.

Polecamy czerwcowe spotkanie Koncepcyjnego Klubu Książki, okazję do rozmowy o literaturze, wymiany wrażeń z lektury i spędzenia czasu w świetnym towarzystwie. Tematem czerwcowego spotkania będzie książka „Z innych źródeł” Wojciecha Czusza.