Sukces CIAŁ OBCYCH

Sukces CIAŁ OBCYCH

Miło nam poinformować, że nasza najnowsza premiera - CIAŁA OBCE Julii Holewińskiej w reżyserii Kuby Kowalskiego - spotkała się ze znakomitym przyjęciem publiczności i krytyki teatralnej!

„Są spektakle, które stanowią mniej lub bardziej zgrabną prezentację ważnego, budzącego emocje tematu. CIAŁA OBCE Teatru Wybrzeże to znaczenie więcej niż oparta na faktach historia Adama, który po upadku komunizmu zmienił płeć. To jeden z najbardziej radykalnych spektakli ostatnich lat w Trójmieście."

Łukasz Rudziński, Trójmiasto.pl

„Tak jak stosunek do mniejszości i odmienności jest wyznacznikiem poziomu cywilizacyjnego społeczeństwa, tak odważne podejmowanie niewygodnych tematów kształtuje wizerunek teatru. CIAŁA OBCE to obowiązkowe spotkanie dla każdego, poszukującego widza."

Katarzyna Wysocka, Gazeta Świętojańska

„Dawno w trójmiejskim teatrze nie pojawiła się propozycja tak odważna, wieloznaczna, dopracowana formalnie i prowokująca do myślenia. Spektakl CIAŁA OBCE Julii Holewińskiej w reżyserii Kuby Kowalskiego, najnowsza premiera Teatru Wybrzeże, nikogo nie pozostawi obojętnym."

Mirosław Baran, Gazeta Wyborcza

„To wielka przyjemność patrzeć na to, co Kuba Kowalski wyczynia z tekstem, jak się nim bawi, nie gubiąc przy tym sensu. Jak precyzyjnie, w ostrym tempie prowadzi akcję. Dojrzała i przemyślana reżyseria pełna zaskakujących pomysłów."

Grażyna Antoniewicz, Dziennik Bałtycki