SPEKTAKL NA KOZETCE

SPEKTAKL NA KOZETCE

Serdecznie zapraszamy do udziału w pierwszym z cyklu spotkań łączących teatr z psychoanalizą – SPEKTAKL NA KOZETCE. Podczas dyskusji będziemy rozmawiać o wybranym spektaklu z repertuaru Teatru Wybrzeże z członkami Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej i zaproszonymi gośćmi. Pierwsze spotkanie będzie dotyczyć spektaklu ŚMIERĆ IWANA ILJICZA i odbędzie się w niedzielę, 15 stycznia w Starej Aptece. Bezpośrednio po zakończeniu spektaklu (około 17.45) rozpocznie się dyskusja, w której udział wezmą dr hab. Maciej Michalski oraz Dorota Modrzyńska. Moderatorem spotkania będzie Katarzyna Janasiewicz-Nowak, certyfikowana psychoterapeutka psychoanalityczna.

Spotkania będą się odbywały kilka razy w roku. Udział w dyskusji jest bezpłatny, bilety na spektakl dostępne w kasach i online wg cennika.

Organizatorem wydarzenia jest Oddział Pomorski Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej: www.ptpp.pl

O PROWADZĄCYCH

dr hab. Maciej Michalski - profesor Uniwersytetu Gdańskiego, literaturoznawca pracujący w Instytucie Filologii Polskiej. Maciej Michalski zajmuje się teorią literatury, związkami literatury i filozofii, a ostatnio także problemami współczesnej edukacji literackiej.

Dorota Modrzyńska - certyfikowana psychoterapeutka psychoanalityczna, superwizorka i terapeutka szkoleniowa PTPP, certyfikowana psychotraumatolog Polskiego Towarzystwa Psychotraumatologicznego.