Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym repertuarem na wrzesień i październik. W tym czasie zaprezentujemy premierę KARMANIOLI czyli OD SASA DO LASA Stanisława Moniuszki w reżyserii Pawła Aignera, a także ŚMIERĆ BIAŁEJ POŃCZOCHY, CZAROWNICE Z SALEM, DAMY I HUZARY albo Play Fredro, spektakl PAN SCHUSTER KUPUJE ULICĘ, RUSKICH, ŚMIERĆ KOMIWOJAŻERA, BABĘ CHANEL, NIEZWYCIĘŻONEGO, ZACZAROWANĄ KRÓLEWNĘ, PEŁNIĘ SZCZĘŚCIA, SEANS, FEDRĘ, BELLA FIGURA, PAR PARANOJE, WIĘZI i BRONIEWSKIEGO.
Zakupu biletów na spektakle można dokonywać za pomocą usługi Bilety online, za pośrednictwem formularza rezerwacji na stronie internetowej bądź w kasach teatru.
Do zobaczenia w Teatrze Wybrzeże!
Teatr Wybrzeże poszukuje osoby do pracy na stanowisku: archiwista/archiwistka. Prosimy o przesłanie CV w formie pdf opisanych imieniem i nazwiskiem na adres: sekretariat@teatrwybrzeze.pl
Zapraszamy na wyjątkowe warsztaty dramatopisarskie w ramach projektu FABULAMUNDI.NEW VOICES, który (od)daje głos i przestrzeń sceniczną początkującym twórcom w wieku 16-27 lat.
Przed nami kolejne spotkanie w ramach Dyskusyjnego Klubu Teatralnego! Tym razem przeniesiemy się do portowego włoskiego miasta- Chioggi! Rozmowa będzie dotyczyć spektaklu AWANTURA W CHIOGGI.