Repertuar na sierpień

Repertuar na sierpień

Drodzy widzowie, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym repertuarem na sierpień! W tym czasie zaprezentujemy premierę AWANTURY W CHIOGGI Carla Goldoniego w reżyserii Pawła Aignera i SZELMOSTW LISA WITALISA Jana Brzechwy w reżyserii Joanny Zdrady. W sierpniu zagramy dla Państwa również POWARKIWANIA DROGI MLECZNEJ, BALKON, ŻYCIE INTYMNE JAROSŁAWA, INTELIGENTÓW, EMIGRANTKI, SZTUKĘ, ŚMIERĆ KOMIWOJAŻERA, NIEPOKÓJ, PRZYGODY KOZIOŁKA MATOŁKA, LEKCJE NIEGRZECZNOŚCI i KONIEC WIELKIEJ WOJNY Teatru Dada von Bzdülöw.

Zapraszamy Państwa do zakupu biletów w naszej gdańskiej kasie biletowej czynnej od poniedziałku do piątku od 12.00 do 19.00 oraz w sobotę i niedzielę od 14.00 do 19.00. Kasa biletowa w Sopocie zostanie otwarta po trwającym obecnie remoncie. Zapraszamy również do zakupów online na stronie www.bilety.teatrwybrzeze.pl. Wstęp na spektakle prezentowane na Scenie Letniej jest bezpłatny.

Jednocześnie informujemy, że widownia na wszystkie spektakle Teatru Wybrzeże zostaje zmniejszona do 75%, a ich prezentacja odbywa się przy zachowaniu sanitarnego regulaminu wprowadzonego na czas epidemii.

REGULAMIN

1. Przed wejściem na teren Teatru każda osoba winna zdezynfekować dłonie przy użyciu dostępnych środków do dezynfekcji.
2. Osoba przebywająca na terenie Teatru, obowiązana jest do zakrywania ust i nosa za pomocą maseczki.
3. Widzowie zobligowani są do zachowaniem dystansu pomiędzy innymi widzami na foyer.
4. Osoby wchodzące na teren Teatru obowiązane są do pozostawienia swoich danych osobowych kontaktowych — wypełnienia kwestionariusza zdrowia, celem ułatwienia kontaktu w przypadku wykrycia osoby zakażonej, która brała udział w spektaklu, osoby zaszczepione po okazaniu potwierdzenia pełnego zaszczepienia nie mają obowiązku wypełniania kwestionariusza.
5. Aktualnie w związku z sytuacją epidemiologiczną udostępniamy do regularnej sprzedaży 75% miejsc na widowni. Pozostałe 25% udostępniamy do sprzedaży w kasie biletowej wyłącznie osobom zaszczepionym przeciwko COVID-19.
6. Widzowie, którzy dokonają zakupu biletów z puli dla zaszczepionych zobowiązują się do okazania dokumentu potwierdzającego szczepienie obsłudze widowni przed wejściem na spektakl.