Drodzy widzowie, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym repertuarem na marzec. W tym czasie zaprezentujemy PUNKT ZERO, spektakl BUNBURY, WSOPOTWZIĘTYCH, TROJANKI, KOŁO SPRAWY BOŻEJ, RESZTKI, NIECZUŁOŚĆ, AWANTURĘ W CHIOGGI, PLAC BOHATERÓW, POWARKIWANIA DROGI MLECZNEJ, KIM JEST PAN SCHMITT?, SZTUKĘ, RESET, PRZYGODY KOZIOŁKA MATOŁKA, NIEPOKÓJ i ZACZAROWANĄ KRÓLEWNĘ.
Zapraszamy Państwa do zakupu biletów w kasach biletowych i na stronie www.bilety.teatrwybrzeze.pl
Do zobaczenia w Teatrze Wybrzeże!
Spektakl Piękna Zośka w reżyserii Marcina Wierzchowskiego został uhonorowany Grand Prix na Festiwalu DWA TEATRY – ex aequo ze spektaklem Wiara nadzieja miłość. To nie jedyne wyróżnienie, jakie jury przyznało naszej produkcji.
Spektakl CIEMNOŚCI KRYJĄ ZIEMIĘ w reżyserii Tomasza Fryzła zdobył Grand Prix 49. Opolskich Konfrontacji Teatralnych „Klasyka Żywa”!
Z żalem żegnamy Tomirę Kowalik – wybitną aktorkę o niezwykłej scenicznej wrażliwości, przez wiele lat związaną z Teatrem Wybrzeże w Gdańsku.