Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym repertuarem na marzec. W tym czasie zaprezentujemy ŚMIERĆ IWANA ILJICZA, INTELIGENTÓW, DAMY I HUZARY albo Play Fredro, TAJEMNICZĄ IRMĘ VEP, KTO SIĘ BOI VIRGINII WOOLF?, SEKS DLA OPORNYCH, RAJ DLA OPORNYCH, KARMANIOLĘ CZYLI OD SASA DO LASA, WIĘZI, RUSKICH, spektakl PAN SCHUSTER KUPUJE ULICĘ, ŚMIERĆ KOMIWOJAŻERA, ZACZAROWANĄ KRÓLEWNĘ, RANDKĘ Z FEMINISTĄ, PAR PARANOJE, NIEZWYCIĘŻONEGO, FEDRĘ i RESET.
Zakupu biletów na spektakle można dokonywać za pomocą usługi Bilety online, za pośrednictwem formularza rezerwacji na stronie internetowej bądź w kasach teatru.
Do zobaczenia w Teatrze Wybrzeże!
Teatr Wybrzeże z szacunkiem i uznaniem odnosi się do pracy nauczycieli, którzy każdego dnia kształtują młode umysły. Z myślą o nich przygotowaliśmy eduKarnet – to nasz sposób, by podziękować za ich pasję, zaangażowanie i codzienną inspirację, jaką niosą innym.
Dyrektor naszego teatru i festiwalu WYBRZEŻE SZTUKI, Adam Orzechowski, zdradza, jakim jest widzem i kto go wzruszył na scenie. Dramaturżka i selekcjonerka festiwalu WYBRZEŻE SZTUKI, Anna Wakulik, tłumaczy, co pociąga ją w tworzeniu teatru. W rozmowie z Anną Umięcką opowiadają o nadchodzącej XII edycji festiwalu.
22 października o godz. 19:00 zaprezentujemy nasz spektakl na Dużej Scenie Teatru Polskiego w Poznaniu w ramach drugiej edycji festiwalu BLISCY NIEZNAJOMI QueerFest.