Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym repertuarem na marzec. W tym czasie zaprezentujemy premierę spektaklu BELLA FIGURA w reżyserii Grzegorza Wiśniewskiego oraz premierę ŚMIERCI BIAŁEJ POŃCZOCHY w reżyserii Adama Orzechowskiego. W marcu zaprezentujemy również URODZINY CZYLI CEREMONIE ŻAŁOBNE W CZAS RADOSNEGO ŚWIĘTA, KTO SIĘ BOI VIRGINII WOOLF?, INTYMNE LĘKI, TRESOWANE DUSZE, UWIEDZIONYCH, NASZYCH NAJDROŻSZYCH, AKT RÓWNOLEGŁY, TAJEMNICZĄ IRMĘ VEP, NA POCZĄTKU BYŁ DOM, RANDKĘ Z FEMINISTĄ, DO KOMINA MURZYNA! MURZYNA!, BABĘ CHANEL, PEŁNIĘ SZCZĘŚCIA, SEKS DLA OPORNYCH i SEANS.
Zakupu biletów można dokonywać za pomocą usługi Bilety online, za pośrednictwem formularza rezerwacji na stronie internetowej bądź w kasach teatru.
Do zobaczenia w Teatrze Wybrzeże!
Spektakl „Iwona, księżniczka Burgunda” w reżyserii Adama Orzechowskiego wciąż podróżuje po najważniejszych scenach teatralnych w kraju. W ostatnich miesiącach prezentowaliśmy go na festiwalach w Radomiu, Łodzi i Kaliszu, a już we wtorek wystąpimy w ramach Międzynarodowego Festiwalu Kontakt w Toruniu.
Choć Festiwal Sztuk Przyjemnych i Nieprzyjemnych odbywa się tradycyjnie w Łodzi, w tym roku mieliśmy niezwykłą okazję gościć jego część… na naszej Dużej Scenie w Gdańsku.
26 maja przyznano nagrody Splendor Gedanensis. To najstarsze i najważniejsze gdańskie wyróżnienie w dziedzinie kultury. Tradycją jest, że podczas gali wręczany jest także tytuł Mecenasa Kultury Gdańska. Trafił on do firmy Ziaja Polska za wsparcie bieżącej działalności Teatru Wybrzeże.