Repertuar na maj oraz zmiany w repertuarze na kwiecień

Repertuar na maj oraz zmiany w repertuarze na kwiecień

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym repertuarem na maj. W tym czasie zaprezentujemy premierę TRESOWANYCH DUSZ, PORTRETU DAMY oraz pokaz przedpremierowy RAJU DLA OPORNYCH. W maju zagramy również STATEK SZALEŃCÓW, BRONIEWSKIEGO, WIELKĄ IMPROWIZACJĘ, ZAGRAJ TO, CZYLI 17 TAŃCÓW O CZYMŚ, TAJEMNICZĄ IRMĘ VEP, RÓŻNICĘ I POWTÓRZENIE, BABĘ CHANEL, spektakl SKRZYNK@PANDORY, FATUM, SEKS DLA OPORNYCH, PODRÓŻE GULIWERA i LEKCJE NIEGRZECZNOŚCI.

Jednocześnie informujemy, że w związku z nowym terminem premiery TRESOWANYCH DUSZ nastąpiły zmiany w repertuarze na kwiecień i początek maja. 17 i 18 kwietnia na Scenie Malarnia zaprezentujemy dodatkowo AKT RÓWNOLEGŁY, 25 i 26 kwietnia na Scenie Malarnia zagramy INTYMNE LĘKI, natomiast 2 i 3 maja na Scenie Kameralnej zaprezentujemy BABĘ CHANEL. Zmieniła się również godzina i scena na której zostanie zaprezentowana WIELKA IMPROWIZACJI - spektakl zostanie zagrany 2 i 3 maja o godzinie 20.00 na Scenie Malarnia.

Widzowie, którzy zakupili bilety na TRESOWANE DUSZE z 25 i 26 kwietnia oraz 1, 2 i 3 maja oraz na WIELKĄ IMPROWIZACJĘ z 2 i 3 maja proszeni są o kontakt z kasami teatru.

Przypominamy, że zakupu biletów można dokonywać za pomocą usługi Bilety online, za pośrednictwem formularza rezerwacji na stronie internetowej bądź w kasach teatru.

Do zobaczenia w Teatrze Wybrzeże!