Projekt RODZICE W TEATRZE

Projekt RODZICE W TEATRZE

Jesteś rodzicem? Chcesz wybrać się do Teatru, ale nie masz z kim zostawić dziecka? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Projekt RODZICE W TEATRZE zapewni wszystkim rodzicom i dzieciom niezapomniane wrażenia.

Co miesiąc proponujemy inny spektakl dla dorosłych oraz inny warsztat dla dzieci prowadzony przez naszych animatorów. Udział w zajęciach dla dzieci jest bezpłatny. Ceny biletów na spektakl dla opiekunów według cennika. Czas opieki obliczony jest na pół godziny przed spektaklem do pół godziny po spektaklu. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy dzieci (od 4 do 11 roku życia) oraz rezerwacja miejsc na wybrane spektakle pod numerem telefonu 58 551 50 40, 519 155 636 lub pod adresem mailowym: bilety@teatrwybrzeze.pl

NAJBLIŻSZE TERMINY

11 grudnia
Spektakl dla rodziców: do wyboru jeden z dwóch proponowanych tytułów: NIECZUŁOŚĆ lub KOŁO SPRAWY BOŻEJ.
Temat warsztatu dla dzieci: ŚWIĄTECZNA PANTOMIMA W TEATRZE. Nasi podopieczni zapoznają się ze specyfiką pantomimy (mimodramu) oraz rozwiną wyobraźnie poprzez teatralną pracę z pantomimą.

15 stycznia
Spektakl dla rodziców: do wyboru jeden z dwóch proponowanych tytułów: PUNKT ZERO lub ŚMIERĆ IWANA ILJICZA.
Temat warsztatu dla dzieci: TEATR CIENI. Nasi podopieczni zapoznają się ze specyfiką teatru cieni oraz rozwiną wyobraźnie poprzez teatralną pracę z przygotowywaniem postaci, elementów sceny (rekwizytów) i grą światła i cienia.

Do zobaczenia w Teatrze Wybrzeże!