
Z ogromnym smutkiem żegnamy profesora Jerzego Limona, twórcę i dyrektora Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego, z którym Teatr Wybrzeże miał zaszczyt wielokrotnie współpracować. Dzięki jego pasji i żarliwości zrealizowaliśmy wspólnie WESOŁE KUMOSZKI Z WINDSORU, ZAKOCHANEGO SZEKSPIRA i JAK WAM SIĘ PODOBA. Żegnamy również wybitnego anglistę i teatrologa. Zespół Teatru Wybrzeże składa najszczersze kondolencje rodzinie oraz wszystkim współpracownikom z Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego.

Uprzejmie informujemy, że kasa biletowa w Sopocie w dniach od 1 do 15 czerwca włącznie będzie nieczynna.

Maj zakończymy wyjątkowo radośnie, podczas „Balu u Szerszenia”, roztańczonego świętowania Dnia Dziecka! Od 1 czerwca rozpoczynamy krótką przerwę repertuarową. Wracamy do grania 30 czerwca i od razu z mocnym, letnim repertuarem!

Prezentujemy trailer spektaklu ŻYWOT I ŚMIERĆ PANA HERSHA LIBKINA Z SACRAMENTO W STANIE KALIFORNIA w reż. Adama Orzechowskiego. Najbliższe pokazy spektaklu: 29-31 maja na Dużej Scenie.