POSMAKUJ TEATRU

POSMAKUJ TEATRU

Zapraszamy Państwa do udziału w grudniowej odsłonie projektu POSMAKUJ TEATRU! Na zakończenie projektu przygotowaliśmy warsztaty i zwiedzanie teatru od kulis.

ZWIEDZANIE TEATRU
poniedziałek, 19 grudnia, godz. 18:00, Duża Scena

Jakie miejsce w teatrze jest najważniejsze? Kim jest inspicjent? Co skrywa teatralna piwnica? Zapraszamy do zbadania kulis Teatru Wybrzeże. Trasa zwiedzania uwzględnia m.in. widownię, scenę oraz charakteryzatornię w Gdańsku. Czas trwania wycieczki wynosi ok. 90 minut. Grupa zwiedzających może liczyć maksymalnie 30 osób.

Zwiedzanie dostępne także dla osób niewidomych i niedowidzących oraz niesłyszących i niedosłyszących.

WARSZTAT ZIMOWE OPOWIEŚCI
środa, 21 grudnia, godz. 18:00, Czarna Sala

Jakie sytuacje mogą nas spotkać w sezonie, który notorycznie zaskakuje polskich drogowców? Co jest największą zmorą, a co radością tego okresu? Czy ostatni miesiąc roku faktycznie skłania nas do podsumowań i przemyśleń? W grudniowy wieczór zapraszamy Państwa do udziału w  warsztatach, których tematem będą szeroko rozumiane zimowe opowieści. Punkt wyjścia do improwizacji stanowić będą nasze skojarzenia, wspomnienia, a także fragmenty tekstów.

Warsztat dostępny także dla osób niewidomych i niedowidzących, niesłyszących i niedosłyszących.

Warsztaty i zwiedzanie teatru poprowadzi Weronika Łucyk. Wstęp wolny. Konieczne wcześniejsze zapisy: weronika.lucyk@teatrwybrzeze.pl, tel. 519155950.

Zajęcia realizowane w ramach programu KULTURA DOSTĘPNA 2016 dofinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.